Letos jsme bohužel dohráli...

03.05.2006, 12:00 | Aktuální téma |  redakce

Další těsná porážka, tentokrát v prodloužení, znamená konec našim nadějím na postup do dalších bojů v play off! Bohužel, opět jsme, aspoň ve třetí třetině, kterou jsem viděl díky odkazu na těchto stránkách (poděkování autorovi tohoto příklepu), měli několik výborných šancí na rozhodnutí, ale znovu stál v bráně Caroliny vynikající Ward, který se stal takovou naší noční můrou. Rozhodující gól v prodloužení padl po střele ze střední vzdálenosti, na kterou ale Huet viděl a nutno říct, že si vybral dost nešťastně slabší chvilku v ten nejméně vhodný čas... Ale na druhé straně je nutno také zdůraznit, že v poslední minutě základní hrací doby předvedl dva vynikající zákroky, díky nimž se šlo do prodloužení.

Víc psát nemůžu, nemám popravdě řečeno moc náladu. Mrzí mě hlavně první domácí zápas, který jsme jednak měli jasně vyhrát a nebylo co řešit a jednak dalším klíčovým momentem bylo zranění Saku Koiva, které, jak se ukázalo, bylo pro nás asi citelnější ztrátou, než samotná prohra v tom zápase. Jedinou útěchou mi snad bude účast některých našich hráčů (doufám, že českých) na MS v Lotyšsku.

04.05.2006 12:00 | reagovat
Luky | lmarek@centrum.cz
Taky musím poděkovat hráčům Habs, z této série, i když jsme nakonec padli, odcházíme se vztyčenou hlavou, určitě jsme jim byli vyrovnaným soupeřem, je škoda, že jsme neudělali aspoň jeden zápas v Bell c. Škoda, po dvou výhrách u nich jsem si říkal, že by to možná mohlo i vyjít. Tak škoda. Zranění Saka bylo asi klíčové :( Mějte se a v příští sezóně nashle!! Let´s go HABS!

newt
Zraneni Saka a nastup Warda. Co ten nam pochytal, previt mladej..

AvatarHokej je někdy krutý, nehraje se na krásu ale na góly... v této sérii jsme nebyli horším týmem - spíše naopak. Mrzí mě jen že jsme prohráli 4x POUZE o jeden gól. Z této série odcházíme z vztyčenou hlavou a tak mám i pocit z celé sezóny 2005-2006. Přesto jsem zklamaný - kdo by nebyl. Jdu spát. Jestli teda usnu :-(

03.05.2006 12:00 | reagovat
PALO
Mne je z toho zle,keby sme prehrali kazdy zapas o 3 goly a bol jasne horsi, tak nepoviem pol slova. Ale takto... Nenavidim vysledok 2:1 !!!

AvatarPřesně... kdyby jsme dostali příděly jako v základní části... 8:2 atd... tak neřeknu ani půl slova. Ale prohrát 4 zápasy za sebou o jeden jediný gól a ještě 2x v prodloužení to zatraceně bolí. Na to že jsme byli lepší se bohužel nehraje. V dalším kole ale čeká Carolinu New Jersey a to je smete jako tsunami :-) Jersey pujde tento rok daleko... hooodne daleko. Nicméně - MONTREAL JE STEJNĚ NEJLEPŠÍ !!! Kluci děkujem. NEVADÍ !!! GO HABS!!!

GAGNER | joachym.gagne@seznam.cz
Montreal byl, je a bude NEJLEPŠÍ!!!!!!!!! Hoši děkujem :) ...

GAGNER
Jinak jsme vyrovnali starý rekord 13 let bez Stanley Cupu......už by jsme měli začít dobývyt si slávu zpět

newt
Myslim, ze jsme na nejlepsi ceste. Carolina je stale jeden z nejsilnejsich tymu a Ward se ukazal byt jejich vlastnim "Huetem". Jednogolovy rozdily jasne ukazujou, ze jsme Canes byli vyrovnanym souperem. Skoda tohohle zapasu, tlak v zaveru byl nadherny a ten gol v prodlouzeni opravdu dost smolny - Rivet tu strelu zlehka tecoval. Ale moje zklamani je jen castecny, protoze po ty horsky draze v sezone Habs ukazali, jak tym roste a stava se opet hrozbou, se kterou NHL proste musi pocitat. Jen se ted nemuzu dockat zacatku novy sezony!

Avatarnewt: to je sice pravda, že jsme sehráli s Canes vyrovnané zápasy, ale právě proto ty prohry o gól bolí dvojnásob. Po náskoku 2-0, ještě k tomu na soupeřově hřišti, jsme to prostě měli dotáhnout do konce. Třetí zápas byl zlomový, ten vyhrát, tak bylo vymalováno. Ale je to sport, moc mě to mrzí, také proto, že jsem se těšil, že ještě Canadiens uvidím na Galaxii. Teď se můžu těšit na Bulise s Plekancem na MS v Lotyšsku a doufám, že neudělají ostudu. Bude to taky asi naposledy, co budu sledovat Honzu Bulise jako hráče Habs. Bohužel...