V Syracuse obrat o 180°

20.01.2009, 12:00 | Novinky z farmy |  redakce

Přede dvěma dny Hamilton bez větších problémů ovládl hřiště v Syracuse a dokázal vyhrát. Dnes už byl scénář úplně jiný. V brance se daleko více zapotil Marc Denis. Nakonec se i přes několik jeho výborných zákroků Bulldogs nepodařilo navázat na předešlý úspěch, tentokráte prohráli 3:6.

Syracuse brali odplatu asi skutečně velmi vážně, protože už po minutě měnily díky Steveovi Kellymu skóre. V 9. minutě zase pro změnu domácí předvedli přímo učebnicově situaci 2 na 1. Dan Smith si vyměňoval kotouč s Kevinem Harveyem, který po jedné z přihrávek bleskově a navíc přesně zamířil do odkrytého místa. O čtyři minuty později Crunch utnul tipec hamiltonský Ben Maxwell, jenž tak vrátil Bulldogs do hry. Jek začala třetina první, tak začala i ta druhá. Znovu se krátce po úvodním buly prosadil Steve Kelly, tentkrát ovšem z přesilovky. Syracuse najednou jakoby se napili Rebullu a dostali křídla. Po ledě bruslili s obrovskou lehkostí a přitom soka nechali jen čtyřikrát vystřelit. Jejich parádní představení navíc korunoval dalším gólem Ryan Garlock. Přesto se hosté nehodlali vzdát a do třetí části vlétli jak se na farmu Montrealu sluší a patří. Za snahu byli i odměněni. V 45. minutě využil přesilovku Yannick Weber. To ještě ale nebylo všechno. Po 120 vteřinách překonal LaCostu Mike Glumac. Tak....Teď to byl ze strany hostů všechno. Za to z té domácí nikoli. Pátý gól Syracuse vstřelil Aaron Rome a krátce před koncem se do prázdné klece trefil Craig McDonald. Pomsta tedy byla sladká jako teplý "ledový čaj" od Aquily.

Teď se Bulldogs vracejí zpátky domů, kde je zítra čeká Manitoba.