Hamilton znovu ve formě?

28.11.2009, 16:01 | Novinky z farmy |  Monika Gordíková

Po nepříliš povedených zápasech přišel zlom. Hamilton si poradil v Clevelandu s tamními Lake Erie poměrem 4:0. V brance Bulldogs se vystřídali oba gólmani. Bezmála deset tisíc lidí vidělo převážně vážně převahu Hamiltonu. O odvetu se mohou Monsters pokusit již dnes.

Lake Erie Monsters - Hamilton Bulldogs 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

Na otevření skóre potřebovali Buldoci deset minut. Pak přišel první úder. Ben Maxwell našel volné místo nad pravým ramenem Tylera Weimana. Branku musel potvrdit až videorozhodčí. V čase 15:44 P.K. Subban vypálil od modré, Weiman puk vyrazil před sebe a nechal se překonat od rychlého Frederica St. Denise.

Dvaadvacet sekund po začátku druhé třetiny se Mathieu Carle trefil nad levé rameno Weimana. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Mike Glumac.

So třetí části nenastoupil Curtis Sanford a nechal místo v brance Cedricku Desjardinsovi. Ten musel řešit pár ošemetných záležitostí, ale se vším si poradil.

Stejní soupeři se na stejném ledu utkají již dnes.