Sanford byl často na všechno sám. To se projevilo na výsledku

30.01.2011, 15:58 | Novinky z farmy |  Monika Gordíková

Dvojzápas s Lake Erie Monsters nedopadl pro Hamilton podle představ. Ve čtvrtek doma Dogs na Monsters nestačili a prohráli 1:2, včera na jejich půdě padli 1:4. Domácí tým si výhru zasloužil, po celý zápas hrál perfektně a Buldoky k ničemu nepouštěl. Na to doplácel Curtis Sanford, který měl plné ruce práce.

Lake Erie Monsters - Hamilton Bulldogs 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)

V první řadě ale musíme Sanforda velmi, opravdu velmi, pochválit. V úvodní třetině své spoluhráče musel, pokud to tedy není Boží posel, častovat dosti peprnými výrazy. Monsters na Sanfordovu branku vypálili čtrnáctkrát, kdežto hráči Buldoků vyzkoušeli Johna Grahama jen dvakrát. Dogs měli po delší době znovu syndrom „myšlenkami v kabině". Nic jim nešlo.

Díky Sanfordovi to však domácí neměli nijak jednoduché. V 17. minutě sice otevřeli skóre, ale potřebovali k tomu přesilovou hru a velké štěstí. Julien Broulliette vypáli přesně na branku, jenže puk někdo tečoval a ten se dostal přímo na hokejku Patricka Rissmillera, který pohotově zakončil

V prostřední části byl Sanford znovu výborný, k tomu se jeho spoluhráči trochu probudili a výsledkem byla vyrovnávací branka. Padla minutu před druhou sirénou. Aaron Palushaj se pasoval do role střelce po přihrávce Bena Maxwella (na snímku).

Hamiltonu se nepovedl vstup do třetí třetiny. Už po minutě byli domácí znovu ve vedení. Mark Olver našel místo nad Sanfordovou vyrážečkou. Pak nechal znovu spoluhráči Sanforda ve štychu. Nejdříve došlo k hloupému vyloučení. Následnou přesilovku využil Ben Walter, když nikým neobtěžovaný odjel od mantinelu až před branku a zakončil. Minutu před koncem pečetil do prázdné branky Patrick Rissmiller.