Monsters si odvezli všechny body

13.03.2011, 15:04 | Novinky z farmy |  Monika Gordíková

Před téměř třemi tisícovkami diváků si ve svém Copps Coliseu hokejisté Hamiltonu nedokázali poradit s celkem z Lake Erie. Monstres zvítězili 4:2. Dvě branky dali hosté v přesilových hrách. Buldokům nestačil ani gól a asistence z hole J.T. Wymana.

Hamilton Bulldogs - Lake Erie Monsters 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Hamilton začal pěkně zvolna a někdy to vypadalo, že na ledě ani není. Ve 4. minutě se mu jeho přístup poprvé vymstil. Cameron Gaunce střelou zápěstím nedal Drewovi MacIntyremu šanci. Pak gólman Buldoků svůj tým držel, jak to jen šlo. O deset minut později, ale kapituloval podruhé.

Hosté hráli ve 14. minutě přesilovku a dokonale svou souhrou rozebrali obranný blok Dogs. Na konci úspěšné akce stál Julian Talbot. Gaunce byl tentokrát prvním asistentem. Domácí v první periodě vystřelili na branku soupeře jen čtyřikrát, naštěstí se jedna střela ujala. J. T. Wyman ve vlastním oslabení sebral v pásmu Hamiltonu puk, přebruslil celé hřiště a pak překonal Johna Grahameho.

V prostřední části opět Monters byli lepší. MacIntyre měl o něco víc práce, než jeho protějšek. Dlouho odolával. Do 37. minuty. Pak, pro něj dost nešťastně, tečoval puk do brány David Van der Gulik. Asistoval znovu Gaunce.

Až v poslední třetině předváděli Bulldogs hokej. Jenže hned na začátku periody je srazil gól, který hosté vstřelili ve své přesilovce. Greg Mauldin nádhernou ránou z první prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Hamiltonští se dál snažili, ale jejich pokusy končily nezdary. Až pár vteřin před koncem snížil na konečných 2:4 Hunter Bishop.