MacIntyre zářil více než Hvězdy z Texasu

13.03.2011, 15:20 | Novinky z farmy |  Monika Gordíková

První gól mezi profesionály si připsal Ian Schultz, brankář Drew MacIntyre předvedl šestatřicet úspěšných zásahů. Skvělý týmový výkon dokázali předvést hráči Hamiltonu v utkání proti houževnatému Texasu. Po šedesáti minutách se domácí tým z Kanady radoval z výhry 3:2.

Hamilton Bulldogs - Texas Stars 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

Všechno načal ve 14. minutě právě Ian Schultz. Právě on se s Andreasem Engqvistem ocitl v pásmu hostí v situaci dva na jednoho. Engqvist svému spoluhráči bekhendem posunul kotouč. Schultz do něj jen dloubl a vedení bylo na světě.

Radost trvala jen něco málo přes minutu. Možná za to mohla euforie, do níž nadšený Schultz uvrhl celý tým, který se nedokázal okamžitě začít soustředit. Travis Morin dorazil puk za MacIntyreho, jenž předtím vyrazil před sebe nepříliš razantní střelu Grega Ralla.

Pěknému hokeji z druhé třetiny chyběla třešnička na dortu v podobě branky. Další góly přišly až ve třetině číslo tři. A až na její poslední pětiminutovku. Nejprve Andrew Conboy sebral opuštěný puk a namířil ho přesně za záda Richarda Bachmana. V 59. minutě pálil Hunter Bishop úspěšně z první.

Pak se nechali domácí zbytečně vyloučit a ještě dali hostům naději. Texaské Hvězdy dotírali opravdu nebezpečně. Pět vteřin před koncem snížili. Travis Morin podruhé skóroval. to bylo všechno.