Suspendovaného Prusta nahradí pravděpodobně Bournival

25.05.2014, 19:43 | Preview |  Jaroslav Francek

Zpráva o suspendaci Brandona Prusta již proběhla všemi médii, tak asi není třeba víc přibližovat. Cíl jeho ataku, Derek Stepan, utrpěl zlomeninu čelisti a dnes tak hrát určitě nebude. Dalším suspendovaným ze zápasu číslo tři byl Carcillo, jenž letos už kvůli deseti zápasové suspendaci za pošťuchování s rozhodčím dohrál. Třetí zápas Habs vyhráli v prodloužení 3:2 a vrátili se tak zpět do série. Šanci vyrovnat stav na 2:2 budu mít dnes opět v MSG ve dvě ráno.

Jak již bylo řečeno, tak Prusta nahradí asi Bournival, jenž by měl obnovit skvěle hrající formaci z prvního kola ve složení Bournival-Briere-Weise. Třetí formace by měla mít na centru Ellera s křídly Vanekem a Bourquem. Je zde také možnost podle tréninku, že do hry opět zasáhne Bouillon a nahradí mladíka Beaulieuho, což je dost podivný krok Michela Therriena. V brance bude samozřejmě hrdina posledního zápasu Dustin Tokarski.

Rangers nebudou moci počítat se Stepanem a Carcillem, ale návrat do sestavy ohlásil Brassard. J.T. Miller pak bude dalším staronovým členek formací Jezdců.