Plekanec se vrací domů

02.07.2018, 07:47 | Přestupy |  Martin Formánek
 

Moc si přál ještě o rok prodloužit kariéru v NHL a moc si přál, aby to bylo v Montrealu. Nijak to neskrýval. A přestože je současná NHL k hokejistům nad třicet let mimořádně tvrdá a konkrétně Montreal zvlášť neoplývá přehnanými ohledy vůči svým hráčům, jeho přání nezůstalo nevyslyšeno. Tomáš Plekanec má těsně po otevření trhu s volnými hráči v kapse roční kontrakt s Canadiens.

„Jak jsem řekl už dřív, rád bych se vrátil do Montrealu. Taková je moje priorita a Marc Bergevin řekl, že by mě rád měl zpět. Věci se mohou měnit podle toho, jako budou plány na příští sezónu, takže uvidíme na konci června," řekl Tomáš Plekanec před zhruba pěti týdny.

Hráčovou nespornou výhodou bylo, že ho dobře zná jak trenér Claude Julien, tak generální manažer Marc Bergevin. Montreal považuje za svůj domov, francouzština je pro jeho děti první jazyk. V pětatřiceti letech nyní kladenský odchovanec dostává příležitost zakončit kariéru tam, kde ho draftovali a kde vyjma krátké jarní anabáze v Torontu působil od svého vstupu do NHL.

Roční smlouva mu garantuje 2,25 miliónu dolarů základního platu, na bonusech si může vydělat další milión až milión a čtvrt. S ohledem na to, za jaké peníze často podepisují hráči v tomto věku, jde o velmi férový kontrakt. Připomeňme, jak dlouho čekal loni na smlouvu Jaromír Jágr, jenž se nakonec zavázal Calgary za milión, plus další možný milión na bonusech.

Plekancův přínos spočívá už nějakou dobu jinde, než v hromadě nastřílených branek. Je bezchybný v defenzivě, skvělý na buly, svoje si odehraje na oslabení. Dokonale se umí dostat pod kůži největším hvězdám soupeře, které nezřídka dostává na starost. Bonusy jsou v jeho případě reálně dosažitelné, Montreal je neposadil nijak vysoko.

Za třicet, čtyřicet a padesát odehraných zápasů dostane český veterán vždy 250 tisíc dolarů, dalších 250 tisíc mu přijde na účet (jistěže po zdanění) za 10 nastřílených branek nebo 25 nasbíraných bodů. Dalších čtvrt milión visí ve vzduchu za případný postup Montrealu do play off.

Dodejme, že loni nasbíral Tomáš Plekanec v dresech Montrealu a Toronta v 77 utkáních 26 bodů za 6 gólů a 20 nahrávek. V sedmi zápasech play off přispěl Torontu 4 body (2+2). Pokud půjde vše normálně, ve druhém duelu příští sezóny zakulatí počet odehraných utkání v nejslavnější lize na tisíc. Je skvělé, že toto jubileum oslaví právě v Montrealu.

zdroj článku nhl.cz

 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
AvatarReakce na příspěvek:Nadpis povabil a sestava mě rozbrečela smajlik
 
18.07.2018 05:41 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
Avatarhttps://www.nhl.com/news/montreal-canadiens-team-reset-2018-19/c-299492442?tid=281151520
Už len ten nadpis pobavil... smajlik
 
17.07.2018 17:05 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
Avatarhttps://www.youtube.com/watch?v=a-Tkqh1bZeU

:)
 
AvatarReakce na příspěvek:No jasně... jeho cena teď není za Maxe Paciorettyho, jeden z nejlepších střelců celé ligy za poslední roky, ale za Maxe Paciorettyho vyhnaného z Montrealu, kde ho nechtějí prodloužit, má NTC a každý ví, že za něj musíme dostat centra, kterého nikdo nechce pustit normálně, natož nám v naší situaci. Je to podělané a Max se musí cítit hrozně. Fajn a sympatický kluk, který Montreal miluje a Bergevin opět ukazuje co je to za sráče. Nebál bych se tu potupu přirovnat k tomu jak Therrien tehdy v PO 2014 odstřelil Budaje.

Habitak- špatnou sezonu si může sem tam dovolit každý, ale to se v Montrealu neodpouští. Nemusíme chodit daleko, Carey držel Montreal nad vodou posledních 7-8 sezon, jednu sezonu má off a jak jsou na něj fans nasupení. Já říkám furt dokola, Maxe vytrejdovat, ale jedině za centra ať to má smysl, pokud ne, tak se k ničemu potupnému nesižovat (což se teď děje), podepsat jej a další roky jej vídat v našem dresu. Ale já tvrdím, že on v Montrealu dohrál, otázka je jen za jak potupných a pro Habs nevýhodných podmínek odejde.

To je prostě Bergevin a jeho chování k hráčům. Radulova zajebe a ještě si dělá prdel, že když chceš loajalitu, máš si koupit psa. Tady má loajalitu u Maxe a stejně se chodá zase jako dement a prohrají všechny strany...
 
AvatarReakce na příspěvek:V prdeli je to hlavně proto, že vedení dalo všem jasně najevo, že ho u nás dál nepodepíše! Takovou hovadinu může udělat jen dement...smajlik.
 
AvatarReakce na příspěvek:Max nikdy neměl dostat kapitánské céčko, to byla jedna z největších chyb, kterou vedení udělalo. To, že byl Max několik sezon po sobě nejlepším střelcem neznamená, že mu vedení hned musí dávat kapitánské céčko. Hodně ho to svázalo a proto byl tuhle sezonu tak nevýrazný. Rozhodně bych ho ale netrejdoval, ale spíš bych dal céčko Gallagherovi, potom by se Max třeba zase probudil. Vedení stejně dělá jednu hovadinu za druhou. Velká hovadina byla trejd Galchenyuka, sice nebyl každou sezonu úplně stoprocentní, ale pořád byl podle mého názoru důležitou součástí našeho týmu..
 
AvatarPodpisy fajn, ale situace s Maxem jde úplně do prdele a vedení posere ve velkém i tohle. Počkám si na finální trade, ale cítím průser. Po tom všem si neumím představit, že bychom Maxe viděli ještě někdy v našem dresu, trade musí přijít v této off season. Pokud ne, tak vidím v živých barvách jeho výkony, Max to bude mít v hlavě, bude nulový a my za něj při TDL dostaneme něco směšného. Co dodat, počkejme na finální move, ale tohle si Max nezaslouží ani v nejmenším.
 
AvatarReakce na příspěvek:Tak už je vyřešený i Danault - 3 roky za 9,25 mil. Zase celkem dobrý podpis, pokud tedy Danault bude zdravý.
 
AvatarTak Armia se vyhnul arbitráži a podepsal na 1 rok za 1,85 mil. - myslím, že celkem dobrý tah, když se ukáže, můžeme prodloužit. Teď ještě Danault...
 
14.07.2018 07:23 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
Avatarhttps://www.tsn.ca/radio/montreal-690/bernstein-pacioretty-and-skinner-on-hawks-radar-1.1138486
Otázkou je, aká by bola prípadná protihodnota. Mladý obranca Henri Jokiharju by bol výborná voľba, len je otázne, či by sa Hawks vzdali svojho 2017 first overalu...
 
12.07.2018 15:27 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
AvatarReakce na příspěvek:Tak čo iné mal povedať, obzvlášť keď mu Habs od nastávajúcej sezóny budú platiť 10 mega... smajlik
 
12.07.2018 11:03 | reagovat
Rexxarus | rexxarus@seznam.cz
AvatarDle tohoto článku se obáváme skoro zbytečně. Všimněte si hlavně pasáži o Domim. Úplně převzatý slovník Price od GM...

https://www.nhl.com/news/carey-price-says-montreal-can-start-well-without-shea-weber/c-299458338
 
11.07.2018 19:49 | reagovat
DenTennessee | dhavas@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Bože, tohle si Max nezaslouží. Na druhou stranu v tom asi bude mít prsty jeho agent, Bergy by to nedělal kdyby na těho jeho agent netlačil že chce prodloužit smlouvu rok před jak se to dělá čím dál častěji a potom naštvaně asi vypustil do médií zprávu a Bergyho potopil.

smajlik škoda že předtím nevyšel ten Muzzin, ten by se nám teď pekelně hodil...
 
AvatarReakce na příspěvek:Super, sedí. Akorát Weber klečí na kolenu, tak bacha, aby nebyl out do konce sezóny:) Jinak teď už si dovolím tvrdit, že za Paciho dostaneme horko těžko nějaký vyšší draft...
 
11.07.2018 16:28 | reagovat
lordrahl | l.rahl@seznam.cz
Avatarhttps://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36851117_2035735206459651_7513844606300061696_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a27bf278814262bb20759f33ea0219af&oe=5BCF23CA

pobavilo smajlik
 
11.07.2018 15:35 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
AvatarReakce na příspěvek:To sú kkti, hráč, ktorý má záujem hrať na Habs a oni ho nechcú podpísať... Moloson a Berge úspešne vedú túto organizáciu do záhuby... smajlik
 
11.07.2018 13:01 | reagovat
lordrahl | l.rahl@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Ano, naco taky prodlužovat kapitána a 30 golového střelce. Takových jako je on má naše franchiza ještě v zásobě hro-ma-dy, lezou mi už krkem jemu podobní...pryč s ním! A tímto prohlášením jsme navíc znásobily jeho hodnotu při případném tradu, teď když každý ví že nemáme zájem a za rok je free.

Jen tak dál. smajlik
 
11.07.2018 00:56 | reagovat
newt | lukas.grygar@gmail.com
AvatarTak Maxe prý neprodloužíme. Uf. Snad se ho podaří vytrejdovat za alespoň trochu adekvátní protihodnotu. Vím, že ho spousta lidí nesnáší, ale pořád jde o jednoho z nejlepších ligových střelců za posledních 10 let. A s pořádným centrem by měl ta čísla ještě o kus jinde..
 
10.07.2018 10:49 | reagovat
DenTennessee | dhavas@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Asi se budeme snažit Poehlinga s Jesperim co nejvíc zapracovat - je fakt že nemá cenu aby kluci hráli ve čtvrtý (na to máme Maca, Froeseho a možná i De La Rose, který si to rozdá o třetí lajnu s Pecou a Plekym).

Snad bude zdravotně v pohodě Shaw, ten útok bude možná sympaticky kousat když budou křídla křídly a centři centry), ale bojím se že obrana je s Sheaovou rekonvalescencí dost v háji a najednou bychom potřebovali spíš za Patchese obránce.

Karlsson by byl skvělej a jestli ho vezme Tampa tak klobouk dolů před Yzermanem...

My bychom mohli nabídnout max Maxe, Meteho nebo Juulsena a k tomu třeba volbu v prvním kole příštího draftu, ale pak se bojím, že nám uteče příští sezónu...
 
AvatarReakce na příspěvek:Tak už nás to zajímat nemusí, prý podepsal na 1 rok s Islanders...
 
AvatarReakce na příspěvek:Přesně tak, i když tvořivostí by na centru u nás asi i tak vynikal, bohužel...
 
AvatarReakce na příspěvek:Kovář mě vždy připadal jako hráč, který je úspěšný v Evropě, ale na NHL nemá. Je dost při těle, což moc nekoresponduje s dnešním stylem hokeji v NHL, sice je silný na puku, šikovný a má dobrou střelu, ale pohyb mu chybí.
 
09.07.2018 10:22 | reagovat
DenTennessee | dhavas@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:jo jo Kovář mě napadal vždycky jako centr v KHL a myslím, že by možná mohl překvapit (minimálně na místě druhého centra) Danault-Kovář-Pleky-De La Rose obklopený našima šikovnejma křídlama). A na farmě Kotkaniemi a Poehling který by nakukovali do sestavy.

Nemáme moc co ztratit... Panarin prý nechce podepsat v Columbusu dlouhodobý kontrakt...to by mohla být naše šance...


Dav
 
09.07.2018 08:01 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
Avatar ešte niečo na pobavenie... smajlik
https://imgur.com/r/Habs/tGOae1q
 
09.07.2018 07:54 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
Avatarhttps://awinninghabit.com/2018/07/08/montreal-canadiens-jan-kovar-chance-sign/
Čo by ste povedali na takúto možnú posilu?
 
AvatarReakce na příspěvek:smajlik smajlik smajlik Pobavilo. A viděli jste s kým Subby chodí? Velký palec nahoru.
 
08.07.2018 06:57 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
Avatarhttps://www.reddit.com/r/Habs/comments/8wj53n/photo_of_pk_subban_visiting_a_patient_in_the/
Subby navštívil pacienta... smajlik
 
AvatarLucic fakt nechce být u Oilers a Oilers mu nechtějí platit další roky za jeho bídné služby. To by bylo krásné, kdyby k nám vyměnili RNH spolu s Lucicem za křídlo, prospekt a draft a my bychom s Lucicem pěkně zametli a pomstili se, třeba posláním farmu smajlik Jsem křivák, já vím. Ale to se nestane, má NTC a chce někam, kde není tolik tlaku. Ale mohl by takhle začít vyšilovat i Kája, ale ten někde beztak sedí a ani nedutá.

Burrows jako asistent v Lavalu, docela dobrá jobovka, moc nevím, co si o tom myslet.
 
AvatarDuclair je v Busu za drobné, prý jsem byli do poslední chvli v boji o něj, ale nabídli jsme pouze dvoucestnou smlouvu a o jednocestné nechtěl MB nic slyšet, což celkem nechápu, byl by to low risk a peněz máme dost, ale zase křídel máme taky mraky, tak nás to asi tolik mrzet nemusí.
DLR dva roky, one way za 1,8M není špatný podpis. Hlavně aby navázal na své výkony z konce ZČ.
 
06.07.2018 00:31 | reagovat
Rexxarus | rexxarus@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Tak to já zase Anglii. Ty penalty byly o infarkt smajlik
Je fajn, že je tam teď většina týmů Z Evropy.
 
AvatarReakce na příspěvek:Další důkaz demence celého vedení a medical oddělení ani nemluvě. Ukázali to u Byrona, u Webbera už poněkolikáté zase. Škoda mluvit. No ale aspoň si Kája Alznerů zahraje, je přece třeba veteran presence smajlik

Ale běž s tenisem, to je sport na který mám vyloženě alergii. To raději fotbálek, tam přeju Chorvatsku.
 
05.07.2018 21:50 | reagovat
Rexxarus | rexxarus@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Dont worry, s Weberem a Pricem ještě dobudem Stanley Cup smajlik smajlik

Sleduje tady někdo Wimbledon? Kvitka zklamala, ale další čtyři naše postupují (zvlášt Siniaková si mákla) plus Veselý se tam drží smajlik
 
AvatarReakce na příspěvek:Tohle je snad bez komentáře, musíme být pro smích celé lize a my, fanoušci, budeme zase jen a jen trpět...smajlik.
 
05.07.2018 18:32 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
AvatarTak Weber out minimálne do decembra, ten chuj MB to vie od júna, informuje o tom po drafte a trade deadline a ani neprivedie ziadnu posilu do obrany. To je proste idiot, ináč sa to ani nedá napísať (teda ináč slušne). Welcome april golf tournament and another high draft pick... smajlik
 
04.07.2018 09:44 | reagovat
DenTennessee | dhavas@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Míro myslím, že za 4,5 milionu by toho De Haan pro nás zas tolik nevyřešil... Jestli máme něco dobrýho tak skauting v evropě a i když to s Jeřábkem nevyšlo, tak si myslím, že by pomohlo jedině kdybychom získali Karlssona a nebo Carlsona)
 
AvatarTak ani ten de Haan u nás nezakotví, docela jsem si ho přál - prostě nic...smajlik. Tak teď už jen čekat, co se stane s Paciorettym, nic jiného nás nejspíš nečeká.
 
03.07.2018 08:35 | reagovat
lordrahl | l.rahl@seznam.cz
Avatarhttp://montrealgazette.com/sports/hockey/nhl/hockey-inside-out/bergevin-will-again-have-leftover-money

 
AvatarReakce na příspěvek:Ale hovno. I ten Basu, co jsi tady dával, říkal to samé s tou hlavní věcí s kteoru mám největší problém a to je to naše přešlapávání na místě, netankujeme, no win mode, prostě bez vize.

Z toho plynou další věci, ok nepřeplácíme, nedáváme Buffalu nesmysl za ROR, ale když teda chceme jít pomalu, vyvíjet si vlastní kluky, tak co na to Price a Webber? Opět, bez vize.

Co Drouin a jeho centrování? Vážně ti připadá normální ho trápit znovu na centru, když na to očividně nemá? Chucky za to byl vyhnaný, Drouin si na C nevedl o nic lépe. Doufali jsme, že někdo i třeba lehce nadprůměrný na C přijde, nepřišel nikdo a on se bude zase trápit. Blues byli v sobotu na C ve stejných sračkách jako my, ted mají C chart ROR, Schenn, Bozak... Nezazlívám to MB, ale je to jemně řečeno pozoruhodné.

To jsou hlavní myšlenky, které tady opakuji dokola, tak mi řekni co ti na nich připadá hysterické nebo mi řekni co jiného ti vadí a s čím nesouhlasíš. Stačí stručně. Mě totiž vadí, když se mi někdo vysměje, že nemám pravdu, ale argumenty proti žádné nedá, to je docela hloupé, to se na mě nezlob.

Oba tvé články jsou placené, takže si nepočtu, TSN si poslechnu a poslouchám i mimo tvé odkazy.
 
02.07.2018 15:51 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Husa? Ne, potrefená? Ano :)

Hele, pohoda. Přečti si ty dva články, poslechni 15min priložený interview, a máš tak nějak můj reálný pohled na celou věc kolem klubu.

(Promiň, že to nepíšu, ale těch věcí je tolik kolem klubu, že je to tak na dvě hodiny jen povídání, natož psaní)

btw: jestli seš Cowana a toho druhýho šílence z Montreal Gazatte. (od chvíle, co tam není legendární Dave Stubbs, tak stojí ty noviny za...) Lavoie TVAsports, tak už chápu, odkud si naočkovanej.

 
AvatarReakce na příspěvek:Jo já vím, jsem potrefená husa... Zajímavé je, že přesně mé názory, které prezentují tady, má spousta novinářů a pak čtu články, které mi mluví z duše. Tak opravdu nevím, kde bereš tu hysterii a řekni mi kde semnou nesouhlasíš. Ty tady jen přijdeš, zkritizuješ jak jsem/jsme mimo a hodíš tady odkazy. Tak já se rád nechám poučit.
 
02.07.2018 12:55 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarZas v rychlosti, protože nad komentáři pár některých hysterek bych se...:)

Já jsem z FA spokojen. Ve zkratce: Tavares jsem od ledna nedoufal. Na ROR jsme neměli. (Chtěli Poehling, 1 round (předpokládám samozřejmě vysoký 2019), second round a Lehkonen), Bozak, Stastny není odpověď na náš problém, jen prodloužení něčeho, co by stejně nemělo smysl.

A doufám ještě v pár cap help trejdů ve stylu Armia/Mason

Doporučuji přečíst:

https://theathletic.com/415094/2018/06/30/the-canadiens-appear-to-be-looking-to-the-not-so-distant-future-its-important-they-stay-the-course/

https://theathletic.com/416274/2018/07/01/call-it-whatever-you-want-what-the-canadiens-are-doing-is-smart-even-if-they-were-forced-into-it/

https://www.tsn.ca/radio/montreal-690/mccagg-expect-habs-prospects-to-shine-at-wjhc-1.1123507

A poslechni to třetí.

Situace není růžová, ale ani není tak černá, jak se může (i tady) zdát. Chyby se dají napravit a v celku rychle... Leafs napravovali chyby za 20 let, a jak teď vypadají.

Těším se na sraz v srpnu
 
AvatarReakce na příspěvek:Tak ona tam byl vůle z obou stran, do toho bych Radua nepletl. A jsem taky rád samozřejmě, Pleky má pořád co nabídnout.

Já se Torontu nedivím, když byla šance získat Tavarese, tak do toho jít museli. Obranu nějak pořeší, Dunbas je vynikající mladý GM.
 
02.07.2018 10:41 | reagovat
DenTennessee | dhavas@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:já taky, to že si držíme Plekyho je aspoň trochu odpověď na to že management nejsou až takový sobci (viz Markov, Radu a Subban) myslím, že Ryan i Jesperi aspoň nakouknou do prvního týmu na pár zápasů.

Kdyby se nam podarilo ted sehnat Nylandera .... to by bylo :D Já se teda Leafs trochu divím, být jima sháním spíš posili do obrany a brankáře / ale je to jejich boj. Kéž bychom z něj mohli něco vytěžit.
 
AvatarJsem rád, že se ještě aspoň na rok vrátil, snad pomůže mladým, pokud tedy dostanou šanci v prvním týmu...
 
 
Krátké zprávy
 

27.02. | Joe Morrow odchází do Winnipegu za 4. kolo draftu 2018.

27.02. | Z Minnesoty přichází Mike Reilly za 5. kolo draftu 2019.

05.01. | Al Montoya se se stěhuje do Edmontonu za výběr v letošním draftu. Pokud Montoya naskočí do konce sezony alespoň v sedmi zápasech, Canadiens získají volbu ve čtvrtém kole. Pokud podmínka sedmi zápasů splněna nebude, půjde o kolo páté.

24.11. | Torrey Mitchell byl vyměněn do Los Angeles. Do Montrealu putuje pátá volba v draftu 2018.

15.11. | Canadiens podepsali smlouvu s finským golmanem Antti Niemim. Všichni fanoušci Habs doufají že to není reakcí na zraněného Priceho. To by znamenalo že Price se jen tak k chytání nevrátí...

18.10. | Mark Streit po vzájemné dohodě s klubem ukončil kontrakt a tím i působení v Montrealu.

27.01. | Do Montrealu přichází obránce Nikita Nesterov. Opačným směrem do Tampy putuje Jonathan Racine a šestá volba v draftu 2017

24.12. | Veselé a pohodové vánoce a vše NEJ nového roku přeje redakce!

01.03. | Montreal v priebehu posledného dňa prestupového obdobia získal útočníkov Mikea Browna a Stefana Matteaua.

27.02. | Habs získali z Chicaga útočníka Phillipa Danaulta a výber v druhom kole draftu 2018 výmenou za Dalea Weiseho a Tomáša Fleischmanna.

 
 
 
Nejnovější články
 
 
archiv článků
 
 
Napsali jsme 18.07
 
 
 
Anketa
 
Dokáže Montreal po špatném začátku sezóny postoupit do play-off ?
 
33
 
43
 
Celkem 76 hlasujících
 
 
 
 
 
Tabulka
 
P.TýmZ.SkoreB.
10    CAR 82 228:256 83
11    NYI 82 264:296 80
12    NYR 82 231:268 77
13    DET 82 217:255 73
14    MTL 82 209:264 71
15    OTW 82 221:291 67
16    BUF 82 199:280 62
 
celá tabulka
 
 
Aktuálně z fóra
 
  • Nadpis povabil a sestava mě rozbrečela smajlik ... | více
  • https://www.nhl.com/news/montreal-canadiens-team-reset-2018-19/c-299492442?tid=281151520 Už len ten nadpis pobavil... smajlik ... | více
  • https://www.youtube.com/watch?v=a-Tkqh1bZeU :) ... | více
  • No jasně... jeho cena teď není za Maxe Paciorettyho, ... | více
  • V prdeli je to hlavně proto, že vedení dalo ... | více
 
 
 
 

Kontakt na redakci | RSS | přidat k oblíbeným

 
Eurolanche.com Hokejový svět aktuálně Jaromir-Jagr.cz - aktuality, videa, statistiky, zajímavosti - vše o Jaromíru Jágrovi a Dallasu Stars

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, jakožto další zde zobrazené vlastnické materiály jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L. P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

Web created by Martin Formánek (martin.formanek(at)gmail.com) | design by Aleš Koňařík