8

02.12.2019, 08:07 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek
 

Číslo v nadpisu je počet zápasů za sebou který hokejisté Montrealu prohráli. Tentokrát se hrálo v Bostonu, kde asi nikdo nečekal nic optimistického.

Nakonec se alespoň neopakovala ostuda z domácího zápasu se stejným soupeřem, kde musel Montreal strpět nálož osmi branek. Boston se úvodní dvě třetiny proti Montrealu trápil a těsně prohrával po brance Joela Armii. Před polovinou třetí části ale k obratu zavelel David Pastrňák, který parádní střelou z pravého kruhu vyrovnal a nabudil své spoluhráče, kteří zvládli duel otočit. Boston zvítězil 3:1

Branky a nahrávky: 47. Pastrňák (Bjork, Carlo), 51. Backes (Krejčí, Grzelcyk), 54. DeBrusk (Coyle) - 2. Armia.

T. Rask (BOS) - odchytal 60:00 minut, 28 zákroků, úspěšnost 96,6 %
C. Price (MTL) - odchytal 59:33 minut, 31 zákroků, úspěšnost 91,2 %

1. hvězda utkání - Tuukka Rask (BOS)
2. hvězda utkání - David Backes (BOS)
3. hvězda utkání - David Pastrňák (BOS)

 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
04.12.2019 03:56 | reagovat
Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarZasloužená výhra kdy jsme jim dvě třetiny nedovolili téměř nic. Po brance na 3:0 jsme si však nechali rychle dát na 3:1 a pod vlivem naší momentální série jsme se začali bát o výsledek a tak z toho bylo nakonec drama. Hlavně že jsou body doma. Price v pohodě, s góly nic udělat nemohl.
 
03.12.2019 12:37 | reagovat
Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:smajlik smajlik smajlik Tak k tomu mi ještě nějakej pátek zbývá,ale je blíž než těch -náct smajlik
 
AvatarReakce na příspěvek:Za chvíli se tvůj věk bude posuzovat pomocí letokruhů co a oni tady řeší -náct smajlik smajlik smajlik
Sranda musí být aspoň tak když už nám ti naší důvod k úsměvu moc nedávají.
 
AvatarDocela mě hoši baví, jak se tu dohadujete o tom, kdy komu bylo -náct...smajlik. Já už si to třeba ani nepamatuju a řeším teď už spíš milník -sát...smajlik.
 
AvatarReakce na příspěvek:Za 1. O té pětileté minulosti jsem tu psal už mnohem dříve, než před touto sérií.

Za 2. Pokud jsem podle tebe já ten co tady hysterčí, tak náct už mi pár let není a nehysterčím po každém nepovedeném zápase, ale po osmi zápasové sérii proher. Navíc to ani není žádná hysterie, ale pouze zhodnocení současné situace týmu.

Za 3. Přeji ti hezký den.
 
AvatarReakce na příspěvek:Jsem díky tobě málem vyprskl snídani na monitor za ten forek s Kazmou smajlik smajlik smajlik

Určitě máš pravdu, panikou se nic nevyřeší a opravdu není jednoduché postavit vítězný tým, když se o to snaží dalších 30 mužstev v často lepších podmínkách. Na druhou stranu ale je fakt, že výsledky nejsou už hodně dlouho a letos to na úspěšnou sezonu také moc nevypadá (i kdžy i to se může zase po pár zápasech změnit) a ona trpělivost Molsona nebude věčná. O peníze jde až v první řadě a co jsem slyšel, tak se bídné výsledky začínají už trochu projevovat. Lidé jako Molson jsou na svou peněženku dost hákliví. Myslím, že tady ani nezaznělo nic o ukončené sérii vyprodaného Bell Centra, která započala snad někdy v roce 2005 pokud se nemýlím. Prý vázne i prodej merche, na zápasy se musí dělat reklamy, což bylo dřív nemyslitelné. Já nevím jak to má nastavené Molson, třeba tohle zkousne za účelem vyššího plánu postupného budouvání týmu od základu, tj. od draftu a východvy prospectů, ale co tady víme.

GM povolal Primeaua a ještě k tomu Pecu. Nevím, může to působit jako spark, ale podle mě je ještě Primeau moc mladý a nerad bych ho utopil v týmu, který je ve slumpu jako kráva. Proč Peca netuším.
Meat bude mimo dva týdny, to nám taky moc nepřidá. Dnes silní Isles, ale v naší situaci nás musí zajímat jen výhra. Go Habs Go!
 
AvatarReakce na příspěvek:Já přece netvrdím, že by se MB snažil zničit tým úmyslně. Jen říkám, že tím co dělá a dělal v posledních letech se tak může stát.

 
AvatarReakce na příspěvek:Ne, že bych teď souhlasil s tím, co Bergevin udělal s Kinkaidem, ale sorry - můžeš mi říct jeden jedinej důvod, proč by se měl MB snažit udělat z Habs horší mužstvo??? Dává to nějaký smysl? To je přece totální hovadina... Jak napsal Frankie, ono není tak jednoduchý zrovna v Quebecu dát dohromady silný tým nějakými výměnami a podpisy na volném trhu - jedinou cestou je draft a vlastní výchova. A to jednak trvá a druhak jsme v tom rozvoji mladých nebyli v nedaleké minulosti zrovna úspěšní...
 
03.12.2019 00:36 | reagovat
Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Až tě začnu poučovat,tak ti dám vědět abys věděl kdy se tak opravdu stane. Já moc dobře vím jak jsme na tom poslední roky. Montrealu fandím 27 let a v průměru vidím 60 zápasů zč za rok naživo. Už mi ale taky není náct abych hysterčil z každého nepovedeného zápasu,respektive abych díky tomu řešil 5-letou minulost. Proč jsi o ní nekvákal před touto sérií? A jinak samozřejmě že MB je tam nastrčenej Kazmou s úkolem zničit Canadiens ???? A myslím,že je z několika hledisek těžší udělat úspěšnej tým/přivést hráče v Kanadě než v nějaké emerické díře (daně, tlak médií/fanoušků, málo sluníčka, zima atd.)
 
AvatarReakce na příspěvek:Já v současné době moc důvodů k tomu psát sem pozitivní příspěvky bohužel nemám. Osm proher v řadě, nulová defenziva a pozice mimo PO, to mám podle tebe skákat radostí nebo co?

Když pochválím tým po vyhraném zápase, tak to rozhodně neznamená, že jsem spokojený se vším co se v týmu děje.

Měl by jsi se podívat jak dopadly naše poslední sezony. Od roku 2014 jedna jediná vyhraná PO série a pokud to takhle bude dál pokračovat, tak z toho zase nebude ani ta jedna vyhraná PO série. MB dělá všechno proto, aby tento tým více potopil a je první, kdo by se z téhle organizace měl pakovat. Názorným příkladem je třeba to co dnes udělal Kinkaidovi, to je prostě myšlení debila. já jsem velkým fandou Habs, ale co je moc, to je zkrátka moc. Jako fanoušek samozřejmě požaduji dobré výsledky a když nejsou, tak dám prostě najevo svojí nespokojenost to snad chápeš?

A myslím, že nejsem jediný, kdo vidí, že MB dělá vše, jen né to, aby náš tým byl SC contender, tak mě laskavě přestaň poučovat o tom, kdy a jak mám hodnotit situaci týmu.
 
02.12.2019 21:41 | reagovat
Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Ty woe mlč. Nikdy jsem tu nenapsal,že se nemá nikdo kritizovat. A určitě ne stylem jakým to děláš ty. Když to jde,tak chvála, když ne všechno je špatně. Zajímalo by mne zda jsi někdy dělal nějakej kolektivni sport...
 
AvatarCo dodat je to prostě šmejd, odstřelit hráče po pár zápasech, to rozhodně neudělal poprvé. Já se k tomu raději ale dále vyjadřovat nebudu, protože hráči a vedeni se přece nesmějí kritizovat i když se hraje totální tužka. Že Frankie?
 
AvatarReakce na příspěvek:Tak takovou změnu jsem na mysli rozhodně neměl a taky absolutně nechápu smajlik! Opakoval bych se, kdybych tu citoval důvody, které v létě údajně vedly k podpisu Kinkaida - a já je kvitoval v domnění, že bude opravdu víc vytěžovaný na úkor Price. Ale to se nestalo, ani nedostal prostor se ukázat a i v tom málu určitě nezklamal tak, že by ho nyní měl Bergevin poslat na waiver... To je fakt na palici a jediné vysvětlení, které mě napadá, je zvýšit prostor pod platovým stropem pro případný příchod nového hráče...
 
AvatarReakce na příspěvek:Hezky jsi to přivolal a MB to vyřešil po svém a udělal změnu, Kinkaid je na waiveru smajlik smajlik smajlik Musím se smát, protože tohle mě opravdu dojímá. I můj věčný kritik Theo musí uznat, že jsem MB dlouho nekritizoval, ale tady musím. Tak do prdele, na TDL dvojku nepřivedl, aby nám pomohl do PO a ulevil Carymu, když byl Nemo jasně done. V postseason podepsal Kinkaida, i když to už nemuselo být nutné a mohl být dvojka klidně Lindgren, ale přivedl ho, podepsal za ne úplně minimální prachy a teď ho odstřelí po pár zápasech. Jo, čísla nemá oslnivé, ale kdo ty zápasy viděl tak ví. Za mě totálně zmatený krok. Já bych dal message teamu, posadil Petryho nebo ho alespoň třeba nechal sedět třetinu, to samé třeba u Domiho, Danaulta nebo já nevím, ale ne poslat dvojku na waiver, to je podle mě nic neřešící a zbytečný krok. Nevím jestli povolají Lindgrena nebo Primeaua, je to celkem jedno, první nebude žádný větší progres oproti Kinkimu a druhý je strašně mladý a nic nám v naší situaci nepomůže.
 
AvatarReakce na příspěvek:Víš co, ono se to dost míchalo, viděl jsem u Webera i Kulaka, Olofssona, Chiarota...
Jinak nechci malovat čerta na zeď, ale myslím si, že pomalu dozrává čas na nějaký impuls, změnu, protože teď se láme sezóna - pokud teď takhle ztrácíme, v druhé polovině to nedoženeme...!
 
AvatarReakce na příspěvek:Díky za info, mi se to právě moc nezdálo, oba jsou silní na své pozici vpravo.
 
AvatarJinak Petry s Weberem nehrál, nejčastěji byl u Webera Olofsson, i když se to tam točilo.
 
AvatarK čemu nám je dobré napadání a celkově velmi solidní defenziva, když potom takhle odpadneme. Ve třetí třetině jsme to mohli pojistit a místo toho si necháme nasázet 3 góly. Stačilo, aby Gally proměnil ten samostatný únik a mohlo být hotovo. Osmá prohra v řadě no, aby se pod CJ nezačala kývat židle. No prostě na žádnej ťukes nemáme, jsme dřeváci a proto taky hrajeme okres. smajlik smajlik smajlik
 
AvatarReakce na příspěvek:Tak jo, tady jsem toho moc nečekal, ale když jsme to drželi tak dlouho, sere mě, že po tom vyrovnávacím gólu jsme úplně odpadli a necháme si dát dva téměř stejné góly, když v předbrankovém prostoru zůstane nepokrytý hráč...smajlik.
Je strašně moc vidět, jak na tom mužstvu leží deka - v úvodních zápasech jsme dokázali otočit zápas, kdy jsme prohrávali i o tři góly, teď neudržíme ani vedení 4-0... Nechápu, vůbec nevím, z čeho přišel takový prudký zlom po zápase ve Washingtonu smajlik.
 
AvatarPřesně, nic jiného jsem neočekával, aspoň to nebyla taková trága. Dřelo se asi na naše nynější maximum, bohužel to nestačilo. Škoda, že jsme neodskočili na dvě branky, několik příležitostí bylo, zvlášť Domi mohl po pěkné stahovačce zavěsit. Tato prohra není ta, která by nás měla mrzet...
 
 
Související zápas
 
 
detail zápasu
 
 
vs. Boston Bruins
 
 
přehled všech zápasů
 
 
Nejnovější články
 
 
archiv článků
 
 
Napsali jsme 01.12
 
 
 
 
Tabulka
 
P.TýmZ.SkoreB.
 
celá tabulka
 
 
Aktuálně z fóra
 
  • Ano, už i já velký optimista přestávám věřit, že ... | více
  • Ta naše hra mě prostě vůbec nebaví, nemá to ... | více
  • Myslím si, že jsme první polovinu každé třetiny totálně ... | více
  • Popravdě řečeno moc nevím, jak se k tomu vyjádřit. ... | více
  • :-( Měl jsem ho rád. Tak ať se mu ... | více
 
 
 
 

Kontakt na redakci | RSS | přidat k oblíbeným

 
Eurolanche.com GO Sharks!

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, jakožto další zde zobrazené vlastnické materiály jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L. P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

Web created by Martin Formánek (martin.formanek(at)gmail.com) | design by Aleš Koňařík