Třetí výhra v řadě, odneslo to Chicago

15.02.2023, 08:10 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Kanadský celek dokázal využít domácího prostředí a svému soupeři nedovolil ani jeden gól. Prvních 40 minut přitom diváci sledovali vyrovnané utkání. Domácí vedli 1:0 po přesilovkové trefě Justina Barrona z 9. minuty. Ve třetí části však Habs soupeře herně přejeli a třemi zásahy skóre navýšili do konečné podoby. Vše odstartoval ve 46. minutě Joel Armia, který zakončil krásnou spolupráci s Drouinem a Dvorakem. Poté vymetl horní růžek obránce David Savard a o poslední změnu stavu se postarala opět trojice Drouin - Armia a tentokrát zakončující Christian Dvorak. Gólman habs Jake Allen zneškodnil všech 22 střel soupeře a může slavit první nulu v sezóně.