Kosticynové by měli chybět i dnes

Proti Washingtonu prý máme očekávat stejnou sestavu, jako jsme viděli v utkání s Buffalem. Bratři Kosticynové s týmem do Washingtonu ani neodcestovali. Oba mají zraněné v dolní části těla a Jacques Martin řekl, že jsou na tom sice o mnoho lépe, ale nenastoupí.
Obránce Ryan O´Byrne také nenastoupí. Z rodinných důvodů odcestoval do Britské Kolumbie.
Bude to třetí utkání ze čtyř. V dosavadních dvou bitvách se pokaždé radoval tým, který zastával roli hosta. 20. listopadu v hlavním městě USA skvěle zachytal Carey Price a dovadl Habs k výhře 3:2. O osm dní později zvítězili Capitals v Bell Centre 4:3 po samostatných nájezdech. Vyrovnat se jim v základní hrací době podařilo jedenáct sekund před závěrečnou sirénou.
Washington utkáním s Montrealem vstupuje do druhé poloviny soutěže s jasnými cíli. Tým kolem Alexe Ovečkina má vysoké ambice. Teď se ovšem musel hned třikrát za sebou sklonit před vítězným soupeřem. V Los Angeles Capitals padli 1:2, v San Jose prohráli 2:5 a hlavně nestačili doma na beznadějně poslední Carolinu 3:6.
Na Habs tak čeká mužstvo hladové po vítězství. Do souboje snad nevstoupí tým zfrustrovaný Ryanem Millerem a nešťastným gólem z bleskového brejku. "Myslím, že jsme předvedli docela solidní hru. Měli jsme několik slušných šancí, ale Miller je prostě výtečný brankář. Málo jsme clonili, hodně toho viděl," řekl Brian Gionta.
Gólman Semjon Varlamov má problémy s třísly a obránce Briana Pothiera trápí žebra. Ani jeden nezasáhne do hry. Migrénami utrápený Bäckström by měl být zpátky v sestavě Washingotnu.
Diskuse
Reakce na příspěvek:Viděl jsem to do půlky, pak jsem šel spát a v první třetině vyrovnaný, dal už byl wash lepší... Bohužel nám teď vypadla druhá lajna, která se dost trápí... Chybí tam opět křídlo... Doma musíme teď minimálně 3/4 vyhrát a Florida musí být první výhra... Snad se už vrátí Kostitsynové, protože to co předvádí Pacciorety ve druhé laj ně se mi vůbec nelíbí...
Tak body z WSH se asi necekaly, poctvrte by prohrali Capitals asi tezko. Ted nas ceka serie domacich zapasu, mno a doma se nam prislis nevede. Jakoby se ti "novi" hraci doma bali hrat
Florida je na zacatek asi nejprijatelnejsi souper z nasledujiciho tria Devils, Stars a Senators. Chtelo by to vyhrat a nakopnout se tak k domaci serii. Snad to vyjde. Bodiky jsou vice nez potreba. GO HABS !!!
Zatím hokej velmi vyrovnané, po jedné větši šanci na každé straně... Spíš zatím bojovný, než nějaké pěkné a pohledné hokej... Překvapivě jsme zatím Ovečkina do ničeho nepustili a to je základ úspěchu, navíc ubráněná přesilovka... Čekám, že přesilovky budou klíč v tomto utkání, snad nám rozhodčí taky něco pískne... - 2017 | Přestřelka proti Rangers skončila vítězně pro Montreal
- 2014 | Olejáři uzavřeli bodový kohoutek, ve druhém zápase Price uhasil Plameny, dnes se bude snažit pobít Kosatky
- 2013 | S Budajem se neprohrává, proti Stars Habs s Pricem
- 2011 | Habs mohou dopomoci trenérovi Bostonu k nočním můrám
- 2010 | Početná skupina fans Habs jede na Long Island povzbudit k další výhře
- 2009 | Změnil historii
- 2009 | V Pittsburghu všechno špatně
- 2008 | Carolinu jsme udolali v nájezdech
- 2006 | Druhé letošní derby s Torontem skončilo stejně jako první - vítězstvím hostů na nájezdy.
| P. | Tým | Z. | Skore | B. |
|---|
- Teda ten Caufiled to je válec!! Tolik gólů v ... | více
- Samozřejmě, že 6 bodů ze 4 venkovních zápasů je ... | více
- Souhlas, zbytečně zdramatizováno, ale další dva body si vezeme ... | více
- Z Caufielda se stává OT bestie, je neskutečné, jakým ... | více
- CC je neskutečný, 11. OT gol. Konec jsme si ... | více






