Desharnais rozhodl o další výhře Buldoků v přípravě

03.10.2010, 15:31 | Novinky z farmy |  Monika Gordíková

Také druhý přípravný zápas na nový ročník AHL měl pro hokejisty Hamiltonu šťastný konec. Buldoci v odvetě porazili Binghamton 3:2. Nejlepším hráčem na ledě byl David Desharnais, jenž vstřelil dva góly. To napovídá, že Desharnais bude s největší pravděpodobností opět hlavním tahounem Hamiltonu.

Tentokráte snad ani nelze napsat, že by jeden tým výrazně přehrával ten druhý. Po šedesáti minutách si všichni mohli říci, že odehráli vyrovnané utkání. Dokonce i na brankáře mířil stejný počet střel. Bulldogs otevřeli skóre ve 13. minutě. Gabriel Dumont rozvlnil síť nádhernou ránou z první.

Senators se podařilo vyrovnat ve 29. minutě. Projektil Romana Wicka si nešťastnou náhodou srazil do branky gólman Buldoků Peter Delmas.

Třetí třetina patřila Davidu Desharnaisovi. Půl minuty po jejím začátku Desharnais posunul vedení znovu na stranu Hamiltonu, když celá hala mohla obdivovat jeho hokejové umění. O pár minut později to byl znovu on, kdo dal gól. Tvrdě vypálil na Barryho Brusta, který puk jen vyrazil před sebe. Desharnais si pro kotouč dojel a dorazil ho do branky.

V čase 45:15 ještě stihl Binghamton snížit. Bývalý Buldok Andre Benoit překonal Delmase střelou nad rameno.

Poslední přípravný zápas odehraje Hamilton dnes proti stejnému soupeři.