Andersonův hattrick ve Winnipegu nestačil

02.03.2022, 08:19 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Winipeg měl do utkání opravdu skvělý vstup, když v rozmezí 6. až 10. minuty hned čtyřikrát skóroval. Montreal však do 25. minuty dokázal náskok soupeře smazat i díky hattricku Joshe Andersona. Poté už ale pálili jen domácí, kteří čtyřikrát využili přesilovou hru. Proto se skóre zastavilo na poměru 8:4. Tříbodové utkání kromě Andersona prožili i domácí Mark Scheifele, Kyle Connor a Pierre-Luc Dubois.

Branky a nahrávky: 6. J. Svečnikov (N. Schmidt, Connor), 6. N. Schmidt (Dubois, J. Svečnikov), 9. Lowry (DeMelo), 10. Scheifele (Dubois, Connor), 38. Copp (Pionk, P. Stastny), 43. Scheifele (Wheeler, Connor), 46. Dubois (Scheifele, Wheeler), 58. P. Stastny (Lowry, Copp) - 12. Josh Anderson (Petry), 17. Josh Anderson (Caufield, Suzuki), 19. Lehkonen (Evans), 25. Josh Anderson (Poehling)

Střely na bránu: 30 - 35 | Přesilová hra: 3/6 - 1/6 | Trestné minuty: 19 - 19