Buldoci jsou nad propastí

18.05.2011, 14:59 | Novinky z farmy |  Monika Gordíková

Konec sezony se přiblížil na milimetr. Hokejisté Hamiltonu nezvládli ani třetí duel série s Houstonem a prohráli na svém ledě poměrem 2:3. Lví podíl na triumfu Aeros měl Jon DiSalvatore, který vstřelil dvě branky, včetně té vítězné.

Hamilton Bulldogs - Houston Aeros 2:3 (2:2, 0:1, 0:0)

Jako první se trefili hosté z Texasu. Patrick O´Sullivan se šikovně dostal ke kotouči a spolu s Jonem DiSalvatorem se dostali do úniku a v pásmu Buldoků do situace dva na jednoho. O´Sullivan pak poslal puk na DiSalvatoreho, jenž okamžitě vypálil a překonal Drewa MacIntyreho.

Hamilton často nevěděl, co na soupeře zahrát. V 16. minutě šli hosté do dvougólového vedení. Maxim Noreau využil velkého riskování domácího obránce u pravého kruhu, získal kotouč a zamířil přesně nad MacIntyreho vyrážečku.

To byl definitivní spouštěč emocí pro trenéra Randyho Cunneywortha. Už se nemohl dívat na málo agresivní přístup svých hochů a nařídil natlačení do útoku. To přineslo svoje ovoce. V 19. minutě Nigel Dawes ukázal, jak umí být jeho střela zápěstím efektivní.

Nápor pokračoval dál. Necelou půl minutu před koncem se Buldokům podařilo vyrovnat. Ryan Russell vypálil opravdu tvrdě. Gólman Matt Hackett byl na místě, ale vyrazil ránu jen nalevo od sebe. Tam ale k jeho smůle stál připravený a skvěle dorážející Andreas Engqvist.

Druhou třetinou se Dogs protrápili. Vyprodukovali jen pět střel a navíc jeden gól obdrželi. Patrick O´Sullivan a Jon DiSalvatore znovu utvořili úderný tandem. Tentokráte v přesilovce. Opět byl tím slavnějším DiSalvatore.

Dovolenou si mohou hráči Hamiltonu vystavit už dnes.