Buldoci znovu prohráli s Lake Erie a jsou na děleném posledním místě

29.01.2012, 14:09 | Novinky z farmy |  Monika Gordíková

Podruhé během jednoho týdne prohráli hokejisté Hamiltonu s posledním Lake Erie a to způsobilo, že Monsters sice zůstali na chvostu konference, ale Buldoci mají stejný počet bodů. Hamilton tentokráte podlehl na ledě soupeře poměrem 1:3, nepomohlo mu ani přestřílení soupeře. Gólman Monsters Gerald Coleman pustil jen jednu z devětadvaceti střel a byl pak zvolen druhou hvězdou zápasu.

Lake Erie Monsters - Hamilton Bulldogs 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Domácí se ujali vedení v závěru první třetiny, když Mike Carman tečoval střelu Joela Chouinarda za záda bezmocného Nathana Lawsona. Hosté z Kanady byli po celou první dvacetiminutovku lepším týmem, ale brankář Coleman se stal neprůstřelnou zdí.

Hamiltonu se ve 26. minutě podařilo vyrovnat. Brian Willsie se dostal s Louisem Leblancem do úniku dva na jednoho, přičemž Leblanc v jednu chvíli našel ideálně svého spoluhráče a ten neměl se skórováním problém. Celý zbytek zápasu by se možná odvíjel jinak, kdyby se Monsters nepodařilo za minutu znovu dostat do vedení. Navíc to byl opět nešťastný gól. Patrick Rissmiller tečoval puk mezi Lawsonovy betony.

Poslední gól vstřelili domácí sedmnáct vteřin před třetí sirénou. Do prázdné klece se trefil Luke Walter. Hamiltonu tak hra s jedním útočníkem navíc byla k ničemu. V AHL bude nyní přestávka pro All-Star Game. Z Hamiltonu tam odjel obránce Frederic St. Denis.