Boston konečně poražen!

12.11.2023, 09:32 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Montreal zaslouží velké uznání, protože porazit Boston na začátku letošního ročníku není jednoduché. Canadiens dovedli vyrovnaný souboj do prodloužení, kde rozhodl zadák Kaiden Guhle a domácí tak berou výhru 3:2.

Montreal tak končí šňůru proher s Bostonem na čísle 10. naposled jsme slavili výhru nad tímto soupeřem 6. listopadu 2019.

Branky a nahrávky
41. Suzuki (Matheson, Caufield), 41. Gallagher (Guhle, Evans), 63. Guhle - 1. Zacha (McAvoy, Marchand), 53. Marchand (Pastrňák, McAvoy).

3. Kaiden Guhle (MTL) - 1+1

AvatarPřijde mi, že se na ledě hledá a někdy působí hodně ztraceně. Navíc se na bruslích tak divně klátí... Myslím, že jeho pohodu nejlépe ilustuje přečíslení 2 na 1, kdy mu puk zůstal pod hokejkou a bylo po šanci...

AvatarS Vancouverem to sice bylo bojovné, ale jalové - na rozdíl od soupeře, který využil v druhé třetině téměř vše, co se dalo... Slafkovský opět sice bojoval, ale ta křeč je tam fakt velká a je to strašně moc vidět.

AvatarSouhlas, náš výkon byl velmi dobrý, bojovný a aktivní hokej jsme předváděli téměř celý zápas. Cenné je hlavně to, že nás ten hodně brzký gól nezlomil a dokázali jsme to ve třetí otočit. Sice ten jejich neuznaný gól byl hodně přísný, ale nakonec ta remíza byla asi spravedlivá a v prodloužení je to i o štěstí, které jsme měli my smajlik.

AvatarVýborný výkon, bojovný a Bostonu jsme nedali metr ledu zadarmo. Jen tak dál a musím říct, že Gally, jak jsme říkali, že už to nebude ono, tak se zatím drží, dře a je sakra cítit kolem branky. Snad zdraví vydrží a bude platný ještě nějakou dobu...

12.11.2023 11:45 | reagovat
Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarZasloužená výhra. Hráli jsme fakt dobře a několikrát jsme je dobře točili. Jen tak dál.