Faktor Bishop opět zafunguoval. Dallas-Montreal 4:1

03.11.2019, 08:01 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Jak už to bývá proti Dallasu obvyklé, brankář Ben Bishop si vyspravil osobní statistiky. Z 36 střel Montrealu pustil za záda jen jedinou, když čtyři minuty před koncem zápasu korigoval na konečných 4:1 Arrturi Lehkonen.

Branky a nahrávky: 16. Radulov (Seguin), 39. Gurjanov (TS), 51. Gurjanov (Hintz, Pavelski), 56. Heiskanen (Faksa) - 57. Lehkonen (Suzuki, Byron)

Ben Bishop (DAL) - odchytal 60:00, 35 zákroků, 97,2%
Carey Price (MTL) - odchytal 57:44, 36 zákroků, 92,3%

1. hvězda utkání: Denis Gurjanov (DAL) 2+0
2. hvězda utkání: Ben Bishop (DAL) 35 zákroků
3. hvězda utkání: Esa Lindell (DAL) 0+0

06.11.2019 05:35 | reagovat
AvatarTak brumíci zdolaní, to vždy poteší. Metemu zrejme pomohla výmena parťáka. Cenné dva body proti našlapaným Bruins. smajlik

AvatarNo, tak jsem včera shlédnul 2 třetiny zápasu Boston-Pittsburgh a masím říct, že mám z dnešního našeho zápasu velké obavy - Boston hraje výborně, i když se mi to neříká snadno... Jejich první lajna řádí jak černá ruka a fakt jim to šlape neskutečně. Myslím, že bod s nima je v současné době pro nás úspěchem...

AvatarKK na IR a Poehling povolaný nahoru, na farmě měl 3 2 ve 13 zápasech. Snad jej uvidíme už proti ruins.

03.11.2019 23:29 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarMíro: díky, když budeš mít ještě příležitost, tak určitě zajeť. Jsou zápasy (i období v sezoně), co za to opravdu stojí, i takové které ne.

Až se vrátím, něco napíšu. Ve Vegas to byl slušný zážitek, v Glendale taková lepší extraliga :)

AvatarPřišlo mně, že jsme bez šťávy. Přesilovky dnes hrozný, ani jsme nebyli v pásmu krom jedné. Dallas hrál hodně dobře dozadu, čekal jsem, že více unavení budou domácí, ale nestalo se tak. Škoda, ale 4 body super. Teď to chce doma dát Medvědy, což bude pěkný oříšek...

AvatarZápas jsme si prohráli sami a to především díky první třetině, kde na naší straně bylo víc než dost šancí na to, aby se to vyvíjelo úplně jiným směrem. Stačilo dát 2 góly a kdo ví. Pak byl Dallas v naprosté pohodě a daleko nebezpečnější a my jim ještě na konci druhé třetiny darujeme TS, tím jsme asi definitivně pohřbili naše naděje na jakýkoliv bodový zisk. Ve třetí třetině už si hráli to co potřebovali, jak napsal Míra a bylo hotovo.

Snad jediná pozitivní věc tohoto zápasu je, že se konečně také trefil Lehkonen. I přes prohru trip považuji za velmi solidní, ale doma s Ruins to bude peklo.