Habs si ve Vancouveru spravili chuť

11.03.2021, 07:38 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Canadiens po prvním zápase na ledě Vancouveru již sahali po výhře 1:0, ale Vancouver v posledních vteřinách vyrovnal a zvítězil na nájezdy. Druhý zápas se stejným soupeřem se vyvedl o poznání lépe.

První se střelecky prosadil Montreal, konkrétně Kotkaniemi na konci první třetiny vstřelil svou třetí branku v sezóně.

Druhá třetina přinesla více branek. Na 2:0 zvýšil Corey Perry. Vancouver ale vzápětí odpověděl. Boeser v přesilovce snížil na 1:2. To ale bylo v tomto zápase od domácích vše, další branky dávali jen Canadiens. Na 3:1, v přesilové hře zvýšil krásnou střelou "golfákem z první" Shea Weber.

V poslední třetině učesali skóre Jeff Petry a Phillip Danault.

Vancouver vs Montreal 1:5

AvatarCo dodat prostě paráda, rozmačkali jsme je s naprostým přehledem. Všichni naši střelci se potřebovali trefit jako sůl, hlavně teda Danault. I když Petry se trefil i v minulém zápase. Musím, ale říct, že Weber stále ofenzivně tápe, dal sice gól, ale je to pořád bída.

11.03.2021 16:45 | reagovat
Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarViděl jsem jen 2.třetiny a byli jsme jasně lepší. Mete se do sestavy dostane, protože jsme možná přišli o Charita (nevim jak ta ruka po bitce). Lehkonen doufám dnes hrát bude.

AvatarPlně souhlasím s Michalem, taky jsem měl rozporuplné pocity ze složení útoků, akorát jsem byl rád za ten Suzukiho, jak jsem ho tu chtěl...smajlik. Byli jsme opět lepší a tentokrát ještě mnohem více než minule a hlavně se to projevilo i střelecky a to ještě Demko hodně pochytal... Plně souhlas i s Theem - Mete i Lehkonen do sestavy!

AvatarVýborný výkon od začátku do konce. Potěšily mě přesilovky, každá byla nebezpečná a hlavně jsme se udrželi v pásmu, kde jsme rychle kombinovali a měli několik šancí. Demko byl skvělý i přes 5 branek. Price celý březen vynikající, snad bude pokračovat. Změny ve formací, přes moji počáteční nedůvěru, fungovaly. Uvidíme dál. Calgary bude mnohem těžší oříšek. Z 9 zápasů nebou v jednom nemáme bod, kdybychom nebyli jantaři a vyhráli aspoň 3-4 prodloužení/nájezdy, tak jsme v klidu na druhém fleku...

AvatarTak jsme hráli dobře co jsem četl, kdo to viděl? Výsledek fantastický, konečně nedosáváme góly a jsem moc rád, že DD hrál Caryho potřetí v řadě a po těch super výkonech může v klidu zítra v B2B hrát Jakea.

A otevírejme šáňo, Danault se trefil smajlik Snad mu to tam začne teď padat častěji.

11.03.2021 08:01 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarSkvělý výkon, dominantní. Nebýt Demko v brance Canucks, tak je to ještě o víc. Spolehlivý Carey, změna mu prospívá, jen tak dál. Takového ho potřebujeme.

Když vidím Canucks, nechápu, že jsme \"tam\" ztratili dva body. Hrozný mess v jejich obraném pásmu pokračuje.

Za 17hodin v odpočatém a nabuzeném Calgary poprvé se Sutterem na lavičce, to bude hodně těžké.

A Mete zpátky na ledě. HLAVNĚ NE Quellet PROSÍM! Lehkonen místo Byrona bych se taky nezlobil.