V nájezdech byla šťastnější Carolina

08.03.2023, 06:26 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Do Montrealu zavítala favorizovaná Carolina. Vstup do zápasu měli lepší domácí, když po brankách Belzileho a Hoffmana vedli 2:0. Pak se ale hosté probudili a během pěti minut srovnali skore.

Montreal šel opět do vedení, tentokrát byl úspěšným střelcem Pezzeta. Hurricanes to před koncem zápasu museli pořádně roztočit a povedlo se - vyrovnání na 3:3 zařídil v 57. minutě Jesper Fast.

Zápas šel do prodloužení, kde ale branka nepadla. Následovaly tedy samostatné nájezdy ve kterých strhl výhru na stranu Caroliny bývalý hráč Habs Jesperi Kotkaniemi.

Branky a nahrávky: 11. Belzile (Pezzetta, Tierney), 17. Hoffman (Drouin), 23. Pezzetta (Tierney, Belzile) - 17. Slavin (Stepan, S. Aho II), 21. Skjei (Pesce, Teräväinen), 57. Fast (Pesce), rozh. náj. Kotkaniemi