Canadiens přerušili v Detroitu sérii proher

10.11.2023, 08:03 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

V Detroitu se odehrálo vyrovnané utkání, kde se rozhodlo až v prodloužení. V něm dostali Canadiens výhodu přesilové hry a to přetavil v zisk druhého bodu Cole Caufield.

Branky a nahrávky
37. Fischer (Rasmussen, Chiarot), 47. Compher - 8. Matheson (Newhook), 41. Suzuki (Matheson, Monahan), 65. Caufield (Matheson, Suzuki).

Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarZasloužená výhra nad medvídky. Všichni makali a skvěle odbránili tu 5 na 3. Škoda jen, že jsme jim nechali bod. Jen tak dál.

AvatarByl to těžký zápas a je to hodně důležitá výhra před náročným zápasem s Bostonem.
Myslíte si, že ten gól Red wings na 1:1 byl regulérní? Já osobně bych ho neuznal.

AvatarByl to vyrovnaný zápas a kdyby nám uznali toho góla v přesilovce za stavu 1-0 pro nás, asi bychom to dotáhli v základní hrací době. Detroit potom přitlačil a naopak jsme byli rádi, že to jde do prodloužení. Tam celkem přísné vyloučení a specialista na prodloužení Caufield to ukončil...smajlik. Primeau se mi taky líbil.

AvatarVelmi solidní zápas. Opět skvělý Matheson a po dlouhé době se mi líbil Slávek, byl vidět kolem v soubojích, dokázal je hlavně uhrát, škoda jen těch dvou solidních šancí. V prodloužení jsme naštěstí využili přesilovku a bereme dva body. Primeau moc pěkný výkon...