Preview - Tampa

30.12.2009, 15:06 | Preview |  Monika Gordíková

Tampa vyhrála čtyři z posledních pěti zápasů. Naposledy porazila doma Boston 2:1. S Canadiens se Lightning utkají v této sezóně podruhé. Poprvé se utkali 7. listopadu v Montrealu a Tampa vyhrála 3:1, přičemž bývalý hráč Alex Tanguay vstřelil gól.

Habs zahájili přímo skvěle zápas v Ottawě. Cammalleri vstřelil gól, který má v historii klubu číslo 20 000. Pouliot zažil gólový debut v dresu Canadiens. Senators ovšem nakonec slavili výhru 4:2 a tabulkový odskok právě od Montrealu. „Je hodně zvláštní být součástí historie,” prozradil po zápasu Mike Cammalleri.

Zpátky do sestavy se v Ottawě vrátil Brian Gionta. Na ledě strávil přes šestnáct minut a nahrál Pouliotovi na gól. Zámořská média po zápase hodně vychvalovala útok Pouliot - Gomez - Gionta.

V Tampě pomalu stoupá forma montrealského rodáka Vincenta Lecavaliera. Z posledních sedmi zápasů má jedenáct bodů.

Tampa nastoupí bez Jeffa Halperna (spodní část těla), Todda Fedoruka (spodní část těla), Matta Walkera (spodní část těla) a Paul Ranger (osobní důvody).

Na naší straně jsou na marodce dva borci - Hamrlík a Mara. Oba mohou nastoupit, ale také nemusejí.

AvatarVčera jsem vydržel jen do půlky utkání, ale zdálo se mi, že jsme byli lepší a jsem rád, že jsme to potvrdili i bodově a získali jsme ztracené body z Ottawy... Dneska Florida, myslím, že můžeme opět uspět... Pleky krásné fík, další bodík do statistik... Price taky dobrý, vrátil se Hamrlík, takže sestava je teď velmi dobrá, chce to z toho vytěžit co nejvíc...

31.12.2009 09:36 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
AvatarNo ten gól Plekyho v predĺžení stál naozaj za to! Parádne oklamal brankára. Dnes budem pozerať zápas proti Floride. Dúfam, že Martin vymyslí proti svojmu bývalému tímu dobrú taktiku.
GO HABS GO!!!
P.S. Hamilton Bulldogs večer vyhral nad Rochesterom Americans 4-1 a dostal sa tak na čelo
konferencie práve pred Rochester Americans.
GO DOGS GO!!!
smajlik

31.12.2009 04:07 | reagovat
Rexxarus | rexxarus@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:V prodloužení jsem v 9 z 10 případů vždycky lepším týmeme smajlik smajlik

AvatarReakce na příspěvek:No vždyť jo, je to většina zápasu a i v prodloužení jsme byli malinko lepším týmem.

31.12.2009 03:55 | reagovat
AvatarReakce na příspěvek:Opravím tě. Podle průběhu prvních dvou třetin zcela zaslouženě smajlik

AvatarReakce na příspěvek:A máme i druhý, Pleky výborně, i když si myslím, že ten Cammalleriho zákrok v našem obranném pásmu úplně čistý nebyl... Ale to je teď jedno, máme dva body a řekl bych, že podle průběhu utkání asi zaslouženě.

31.12.2009 03:45 | reagovat
AvatarJe to tam, Pleky

Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarVýborně Pleky výborně

AvatarPleky nice !

AvatarTak bod máme, ale třetí třetina byla celkem utrpení z naší strany.

31.12.2009 02:46 | reagovat
AvatarReakce na příspěvek:jj, Tampa se nedostala snad ani jednou do pořádnýho tlaku. A to jsou domácí! Nejvíc mě baví jak se halou rozléhá GO HABS GO!!smajlik

AvatarI v druhé třetině jsme byli aktivnější a po zásluze vedeme. Sice je to jen o gól, ale aspoň to. Šancí bylo určitě na víc gólů, doufám, že nedopadneme jako v Ottawě... Domácí si vytvořili šance až v závěru třetiny v přesilovce.

31.12.2009 02:21 | reagovat
bartrand | bartrand@ymail.com
AvatarA jetam!!! Gionta se probral.. Polovina zápsu, vedeme 1:0

AvatarTak dneska to asi přenáší jen francouzská RDS. Jinak v první třetině jsme byli trochu aktivnější, ale šancí moc nebylo ani na jedné straně. Vůbec jsem nepochopil vyloučení Metropolita za nedovolené bránění brankáři, když domácí gólman mimo brankoviště bránil Metropolitovi... No nic, teď to přečkat a pak už konečně skórovat!

31.12.2009 01:30 | reagovat
AvatarNa šem to prosím kdo sledujete? na atdhe.net je to za 1 v hrozné kvalitě, za 2 francouzsky a za 3 nefuguje ta utilitka která zapříčiní plynulý běh.. bez sekání a bez váýpadků