V Anaheimu bez bodu

30.11.2016, 08:33 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Zajímavý zápas, v první třetině měl navrch Montreal, v té druhé zase Anaheim. Hrdinou Ducks je dnes jednoznačně brankář Gibson, který v několika momentech domácí neuvěřitelné podržel. Ducks navíc dotáhl k výhře devětatřiceti zákroky. Zejména ve třetí třetině a v jejím závěru měli Canadiens několik šancí, ale ke srovnání to nevedlo.

Branky a nahrávky: 17. Rakell (Kesler, Vatanen), 32. Fowler (Silfverberg, Kesler) - 58. A. Shaw (Pacioretty, Gallagher)

J. Gibson (ANA) - odchytal 60:00 minut, 39 zákroků, úspěšnos 97,5 %
C. Price (MTL) - odchytal 57:31 minut, 36 zákroků, úspěšnost 94,7 %

1. John Gibson (ANA)
2. Ryan Kesler (ANA)
3. Jakob Silfverberg (ANA)

AvatarStroj na body se trošku zasekl, ale na druhou stranu hrajeme hezký hokej a dokazujeme všem těm pošetilcům, kteří nás mají za tým kde je jen Carey, že umíme bez problémů hrát s každým. Oba předešlé zápasy to dokazují, i když se nám nepoštěstilo vzít ani bod. Vtipné je, že jsme v obou zápasech prohrávali 2:0 a zkazili Gibbsonovi i Jonesovi čistá konta v posledních dvou minutách smajlik

Šest proher v devíti zápasech je frustrující, ale to je NHL. Tempo ze začátku se nedalo udržet, to je jasné.

Jsem rád za trefu Lehkonena, velké pozitivum včerejšího zápasu. Negativem je, že jsme tam už od 23/11 1999 neprohráli... To je tak trochu WOW smajlik

03.12.2016 18:06 | reagovat
lordrahl | l.rahl@seznam.cz
AvatarReakce na příspěvek:Nepanikařit smajlik
zbytek týmu se trochu hledá, ale ono to časem přijde i od ostatnich.

03.12.2016 15:03 | reagovat
wp2t | wp2t@email.cz
Máme nejlepšího brankáře na světě, náš první obránce je naprostá špička a s ním ve dvojici může vpoho hrát dokonce i Yemelin.Markov už má 17 bodů a panebože je v plusových bodech. První dvojice Galchenyuk Radulov si rozumí,tvoří a střílí branky. Tak proč máme z posledních devíti zápasů šest proher?

03.12.2016 14:52 | reagovat
Reakce na příspěvek:Takovejch střel za jednu třetinu to by ani Carey nepochytal smajlik

03.12.2016 14:51 | reagovat

jesus price

03.12.2016 10:35 | reagovat
AvatarJinak četl jsem ,že o tom vicemene jejich strategie je, vlítnout na soupeře v první a potom se snažit udržet vedení což se jim daří.

zde statistika

SJ poměr v 1 třetině 257:180 střel na branku
poměr 21:11 na góly

03.12.2016 10:30 | reagovat
AvatarReakce na příspěvek:Je fakt že u druhé třetiny jsem moc vzhůru nebyl smajlik ale první a závěr jsem viděl smajlik

AvatarReakce na příspěvek:No tak to jsme asi koukali každý na jiný zápas - oni třeba ve druhé části kontrolovali hru??? V téhle části jsme třeba vůbec neměli problém se přes střední pásmo dostat a byli jsme u nich nastěhovaní každou chvíli! Ano, v první nás mleli a také v ní rozhodli, ve zbytku to bylo ale o něčem jiném...

03.12.2016 09:49 | reagovat
AvatarReakce na příspěvek:Sharks jsou pro náš styl hry jeden z nejhorších soupeřů. Skvěle celoplošně brání, dostat se skrz střední pásmo to byl dneska boj, navíc jejich big body team nám v soubojích v jejich obranné třetině nedal metr místa. I tak pár šancí bylo, ale defacto celý zápas kontrolovali hru.

AvatarV San Jose my prostě nevyhrajeme, to je daný... Přitom, až na první třetinu, to byl z naší strany celkem dobrý výkon a šancí bylo hodně, tyčky dvě - no prostě na body to opět bylo, ale koncovka a skvělý Jones byli proti! Jak jsem psal minule, tenhle trip bude tak trochu prokletý...smajlik.
Jinak můžeme jen doufat, že Radulov bude v pořádku - nevypadalo to tam s ním zrovna dobře...

AvatarV San Jose bez bodu.Skvělý Price a mizerná koncovka

AvatarReakce na příspěvek:Nedají gol ani z těch největších tutovek.Netrefí ani bránu

AvatarSamozřejmě, že tohle nebyla reakce na ten příspěvek.smajlik

AvatarReakce na příspěvek:Blil bych z celé první třetiny, hlavně z druhého gólu. Neříkám, že nemáme šance, ale když je neproměníme, tak nám jsou k ničemu. Snad z toho nebude debakl.

AvatarTo je zase hokej.Oni se na ten gol strašně nadřou.Zase se spoléhá na Careyho ale ten to všechno nezachrání

02.12.2016 20:44 | reagovat
AvatarKdo neviděl CH24 season 5
tady je první kus ke stažení v angličtině

30.11.2016 20:20 | reagovat
AvatarNěco o blýskajících se lepších časech na modré...

AvatarPo shlédnutí velkého sestřihu a prolétnutí zápasu musím říct, že jsme nehráli vůbec špatně jak už tady zaznělo a je velká škoda, že jsme nějaký bod neurvali, protože oba týmy na něj měly.
Naše ofenzivní eso s kupou bodů Desharnais tam zahazoval šance, ale Gibbson chytal skvěle stejně jako Carey. Kdyby se tam Markov neválel jak někdy na pláži, tak nemusel padnout první gol.
Muž zápasu jasně Shawzi, skvělá bitka, gol a vyhrocený konec se mi taky líbil. Pro někoho magor, pro mě pravý lídr, ukázala nasranost po divném callu a hlavně se mu nelíbilo, že prohráváme. Pro někoho samozřejmá věc, ale není nikdy od věci si ji připomenout.