Newhook hrdinou zápasu proti Ducks

23.11.2023, 11:53 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Montreal po několika porážkách dokázal zabrat, v Anaheimu uspěl poměrem 4:3. Vypadalo to, že utkání dojde až do prodloužení, jenže v 57. minutě rozhodl Alex Newhook, jenž se prosadil podruhé v zápase.

Branky a nahrávky
21. McTavish (Carlsson, Mintjukov), 26. McTavish (Vatrano, Luneau), 52. Vatrano (McTavish, Fowler) - 6. Newhook (Pearson, Gallagher), 7. Guhle (Ylönen, Evans), 22. Matheson (Suzuki, J. Barron), 57. Newhook (Evans).

3. Frank Vatrano (ANA) - 1+1

AvatarV první třetině jsme byli jednoznačně lepší my a získali tam rozhodující náskok, který jsme pak v dalších dvou horších třetinách zuby-nehty bránili, protože tam byli lepší Ducks. I takovéhle výhry se počítají a mnohdy mají na pohodu v týmu větší dopad než jasné vítězství...

AvatarHodně nepřesvědčivý výkon, kdy nám jedna dobře odehraná třetina přinesla dva body. Většinu první třetiny jsme asi byli o něco lepší a Ducks začali kousat až na jejím konci. Zase jsme dvakrát ztratili dvoubranokové vedení, pro mě absolutně nepochopitelné. V celé druhé třetině byli Ducks jednoznačně lepší a ve třetí jsem se modlil, aby už byl konec. Nebýt skvělého Sama v bráně, téměř jistě bychom odjeli s prázdnou. Evans se konečně ofenzivně ukázal, kdy nejprve skvěle vybojoval puk pro Ylonena, který krásně předložil Guhlemu a pak to při našem čtvrtém gólu krásně předložil Newhookovi, snad mu to zvedne sebevědomí a začne více bodovat. Na Sharks by tohle stačit mohlo, ale na Kings rozhodně ne.

23.11.2023 13:01 | reagovat
Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarViděl jsem tedy jen druhou půlku zápasu a nemohu říct, že bych byl z naší hry nějak spokojený. Udělat normální útok dost problém. Až na pár výjimek jen samé nahazování, z vlastního pásma neustále jen loby ven nebo jsme se ven skoro nedostali. Monty jeden top zákrok, chytal dobře, vyrovnání ale přijít muselo. Pak naštěstí Ducks udělali chybu, kterou jsme potrestali. Takže výhra, ale ke koukání to teda moc nebylo. Snad se to zvedne.