Důležitá výhra na ledě Flyers

20.03.2019, 07:45 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Montreal zvítězil na ledě Philadelphie 3:1 a přiblížil se postupovým příčkám do play off. Hosté stáhli náskok na Columbus na jediný bod.

Úvodní branku tohoto zápasu vsítil Brendan Gallagher, který se dostal k volnému puku a střelou mezi betony překonal Harta. Vedení Canadiens navýšil ve druhé třetině kapitán Shea Weber. Philadelphia ve 49. minutě využila jedinou přesilovku tohoto zápasu, dokázal se prosadit Sean Couturier. Rozhodnutí přišlo v 59. minutě, kdy Max Domi zavezl puk do prázdné brány a navýšil skóre na konečných 1:3 z pohledu domácích.

AvatarReakce na příspěvek:Já zápas neviděl, tak nevím, ale v takové situaci asi nejde očekávat nějaký krásný hokej, když se všichni bojí něco posrat a jen se bojuje. Třeba máš pravdu a jen si natahujeme naděje, ale třeba nás to nastartuje, pořád je to výhra. Tak uvidíme.

AvatarReakce na příspěvek:Ta Benevolence rozhodčích byla dost podivuhodná. Například Weber před koncem ten souboj u mantinelu s jedním z hráčů Flyers, to rozhodně na dvě minuty bylo. Ne že by mi to vadilo, ale pro fans Flyers to muselo být hodně frustrující. Kdyby bylo v tom zápase více přesilovek, možná by byl atraktivnější, i když s naší PP asi těžko.

AvatarReakce na příspěvek:Souhlas, byla to bitva a moc k pokoukání rozhodně ne, ale nic jiného se ani čekat nedalo. Šlo o hodně. My máme dva důležité body, ale musíme přidat další výhry, jinak je nám tato výhra k ničemu. Aspoň to bude napínavé až do konce...

AvatarReakce na příspěvek:Já ti nevím, ale když jsem viděl v noci ten zápas, bylo to trápení z obou stran - sice s dobrým koncem pro nás, ale nevidím tam tu kvalitu, co jsme během sezóny dost často předváděli... Podle mě je to jen prodlužování agónie, ale rád bych se mýlil smajlik.
Jinak v tom zápasu jsme byli v součtu tak 2 třetiny možná o fous lepší, ale žádný zázrak to nebyl. Fans Flyers budou určitě žehrat na rozhodčí, kteří tam pouštěli hru někdy až moc benevolentně a určitě některé zákroky z naší strany na vyloučení byly...

AvatarStále žijeme smajlik Ted to potvrdit s Isles a hlavně konečně udělat nějaký W streak.