Tyler Toffoli se stal hráčem Canadiens!

13.10.2020, 15:17 | Přestupy |  Martin Formánek
 

Montreal hlásí posilu. Přichází útočník Tyler Toffoli z Vancouveru. S Canadiens podepsal smlouvu na 4 roky (vydělá si přes 17 milionů dolarů).

Osmadvacetiletý rodák z kanadského Scarboroughu odehrál v letošní sezoně 58 zápasů za LA Kings (18 gólů, 16 asistencí) a 10 zápasů za Vancouver Canucks (6 gólů a 4 asistence).

 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
AvatarJj, díky, ty asi reaguješ na ty fotky na FB, co...smajlik? Už jsem to oslavil začátkem srpna, takže už jsem celkem zkušenej padesátník...smajlik. S tím SC se trochu obávám, abych se ho někdy vůbec dočkal, u Motoru doufám, že si to letos oťukne, když se nepadá, a příští rok to v pohodě zmákne - škoda jen těch natěšených fanoušků, permice prý byly vyprodané cca ze tří čtvrtin kapacity stadionu...
 
12.11.2020 18:08 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarMíro, přeji vše nejlepší! Ať se v dalším půl století dočkáš alespoň jednoho Stanley Cupu :))) A Motor už ti nikam nepadá...:)

 
22.10.2020 21:57 | reagovat
DenTennessee | dhavas@seznam.cz
Avatarmyslím že gally si to btw tu smlouvu opravdu zaslouží / nejen vzhledem k výkonům ale i vzhledem k nejen bodovým statistikám kdy za posledních několik let patří mezi nejlepší útočníky v lize...smajlik
 
AvatarSi tady všichni nějak notujeme smajlik smajlik Určitě za mě taky pochvala, především konečně utratil peníze pod stropem a utratil je velice chytře (fingers crossed Andy) a hlavně nám zůstalo první kolo, oběti byly pouze nějaké pozdní picky a arzenál prospectů zůstal nedotčen, tohle by určitě mělo zaznít a i bez větších ztrát je tým mnohem silnější, tedy alespoň na papíře, ale věřím, že to ukáže i na ledě. Teď už jen zahnat tu sračku kolem ať můžeme na Nový rok koukat na opener.
 
AvatarJo, někde jsem četl, jak moc bylo pro Bergevina těžké oprostit se od osobních sympatií ke Gallagherovi při dojednávání tohoto kontraktu - má pro něj prostě slabost smajlik. Jinak můžu říct, že mužstvo posílil velmi dobře, sice odchod Domiho mě mrzí, ale asi nebylo na výběr. A po ekonomické stránce, až na ten úlet u Andersona, se také dá říct, že to zvládl velmi dobře. Teď už jen, aby se normálně hrálo a to mužstvo ukázalo i na ledě, že je konkurenceschopné...
 
16.10.2020 12:52 | reagovat
lordrahl | l.rahl@seznam.cz
Avatarkdyž už jsme u těch odkazů - Burka moc nemusím, ale tohle se hezky poslouchalo....zhruba od pulky videa se mluvi o Habs
hlavně formulace \"He´s big and hostile the element that they needed.\"

https://www.youtube.com/watch?v=Ok2w6DzDyxM
 
16.10.2020 11:42 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarVždy jsem opakovaně říkal, že je to fér chlapík (potvrzeno od několika ex českých hráčů, co s ním hráli, či bylo v jeho organizaci později) a kvalitní GM.

https://www.youtube.com/watch?v=APTx1xzMcPY tohle video (anglická část) to potvrzuje. Strong guy with big heart.
 
16.10.2020 09:03 | reagovat
lordrahl | l.rahl@seznam.cz
AvatarMusím tady vyzdvihnout práci MB za tuto offseason. Veskrze je chválen i v zámoří, ale nechci tu jen citovat načtené- fakt jsem překvapenej jak moc jsme za tak \"krátký čas\" posílili, podepsali důležité smlouvy s několika hráči. I to, že když za 1 kolo nedostával to co požadoval tak se neukvapil a raději ho nechal. Spousta manažerů by takový přístup nemělo s vidinou okamžitého posílení týmu a svého křesla.
Zbývá jen jedna věc - poslat Lehkonena za 3 kolo nebo prospa do pryč.
Opravdu do další sezony at bude jaká chce vstupuju po dlouhé době s vidinou, že tento tým nemá velkých slabin. V podstatě zlepšit PP na průměrnou hodnotu by nám mělo stačit na PO.
 
16.10.2020 08:59 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
Avatarhttps://www.youtube.com/watch?v=7lXjnHv2UCU
Bergy to vyjadril parádne... smajlik
 
AvatarI když by musel překonat nějaká zranění, nevěřím, že by u něj došlo k takovému poklesu výkonnosti jako u Johnsona. Zní to asi hodně divně, ale takhle jsem to v předchozím příspěvku myslel.
 
AvatarJe se čeho bát a to je při jeho stylu zdraví - zranění už tu nějaká byla a před brankou to hodně bolí...
 
AvatarNeboj se ničeho Pardo, sice je pravda, že nikdy nevíš jak dlouho bude hvězda zářit a kdy zhasne, ale Gally určitě nedopadne jako Johnson.

Jak už jsem tu psal, Johnson byl před lety skvělý v jedné lajně s Palátem a Kucherovem. Ve finále SC byl letos tragický a už mu to nelepí tak jako právě před lety a jediné co mu pomůže je asi trade. Je hodně ve stínu výše zmíněných hráčů a hlavně Pointa.

Gally je ovšem tak velká osobnost a bojovník, že tohle u něj podle mě nehrozí. Hlavu vzhůru, není se čeho bát.
 
AvatarTheo, teď zase nechci rýpat já, ale chápat rozdíl mezi rebuildem a retoolem můžeme až přijdou kýžené výsledky, na papíře to vše vypadá hezky, ale se soudy bych počkal po sezoně smajlik Pravdou je, že MB asi udělal opravdu maximum, já jsem velice spokojen, teď už jen aby vše vyšlo a taky aby se vůbec začalo hrát.

A co říkáš ty na podpis Allena a Toffoliho?

Gally tedy podepsal přesně takovou smlouvu, které se trochu obávám, ale zase komu jinému ji dát než jemu, poslední roky smlouvy budou asi zajímavé, rozhodně bych nechtěl aby dopadl jak Tyler Johnson. Ale to si nesmíme připouštět.
 
AvatarJe to úleva jako prase, to musím přiznat. Snad bude Gally dál pokračovat v jeho hře a dobrých výkonech.
 
15.10.2020 09:27 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarNechci moc rejt, ale teď ten status na FB Habs CZ/SK vypadá ještě hloupěji než původně (když už byl totální tupost).

\"kde asi zakotví?\"

Be smarter than that.

Jinak tým je hotov. PO je povinnost. Doufám, že teď už chápete ten retool místo rebuild...
 
15.10.2020 07:40 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
AvatarTakže Gally zostáva, tie peniaze si zaslúži a aj dĺžka kontraktu je dobrá. Za mňa spokojnosť s podpisom. smajlik
 
AvatarTakže Gallaghera už nikdo řešit nemusí smajlik, máme ho na 6 let za 39 milionů... 6,5 mil./rok na takovou dobu není úplně málo, ale je to do určité míry odměna za jeho skvělou práci a také určitě zohlednění jeho dosluhujícího nízkého kontraktu a ocenění jeho loajality. No, jsem na ta poslední léta kontraktu zvědavý...
 
AvatarKulak hrál opravdu výborně vedle Petryho, tak bych jej taky určitě uměl postrádat, ač je to opravdu kvalitní bek za rozumné peníze a moc se mi líbí to jak u nás vyrostl. Uvidíme na koho ten Černý Petr padne.

Allen prodloužený na další dva roky, no tohle jsem moc nepochopil, nevím kam ten spěch? Nebo jestli chtěl MB využít té možnost ho podepsat poměrně levně? V naší situaci je to bohužel i tak docela dost peněz za dvojku, když máme Caryho.
 
AvatarSorry, Meteho jsem uvedl 2x...smajlik
 
Avatarlordrahl: No, momentálně máme mimo Kulaka Webera, Petryho, Chiarota, Edmundsona, Meteho, Ouelleta, předpokládám u prvního týmu Romanova, na hraně sestavy Meteho. V záloze je Fleury, Juulsen, Brook, Olofsson, Leskinen. Přijde ti tohle jako málo obránců...? Jak jsem řekl, proti Kulakovi nemám absolutně nic, ale do prvního páru se u nás nikdy nedostane a rozhodně by pro mě byl nahraditelnější než Lehkonen nebo Armia.
 
AvatarNení špatný, ale jako sorry, na první pár mít nikdy nebude. Na druhý možná ano, ale Fleury by ho stoprocentně přehrál, zatím si stojím.
 
14.10.2020 19:12 | reagovat
lordrahl | l.rahl@seznam.cz
AvatarKulak je možná teď do 3tího páru, ale zbavit se obránce jako je on by bylo krátkozraké. Za 2-3 roky by jsme opět marně sháněli mladého obránce. On je vážně vážně dobrý.
 
Avatarsmajlik smajlik smajlik On tu hádku prohrál, ví to všichni, jen on ne. A nepotvrdil by to ani trade Lehkyho, že je někdo traodvaný, tak vůbec nemusí znamenat, že je špatný nebo pro tým nepotřebný hráč. Všichni známe to klišé, když mohl být vyměněný Gretzky...
A jak říkám, pokud se Gally nepodepíše a případně vymění, tak to určitě nebude z důvodu nedostatku prostoru pod stropem, na cap dump jsou v týmu jiní kandidáti.

A nemáš pravdu, na Gallym nestojí celý útok, takového útočníka my naštěstí nemáme na kom by to stálo, náš tym stojí na někom jiném, ale Gally je důležitá součást týmu, to je bez debat. Jak jsem psal, mohou panovat obavy z toho dát mu zasloužený dlouholetý kontrakt za tučné dolary kvůli jeho hernímu stylu, toto jediné, podle mě, může zhatit podpis takové tučné smlouvy. Anderson s tím nemá nic společného. Pokud by Gally opět ukázal jaký je bourák a nešel po tučné a dlouhé smlouvě, tak si svou pozici v týmu a mezi fans jen potvrdí a pak určitě jeho prodloužení nebude nic bránit.

Za mě bych klidně tradoval Drouina už teď, u mě ten synek už dohrál, ale tohle se asi nestane a ještě jednu šanci dostane.
 
Avatarz té ostré hádky.smajlik
 
AvatarGally a odejít? Nesmysl, to by MB pohřbil celý útok. Kdybychom nedali takový ranec Andersonovi, bylo by to jednodušší.

Bojím se o Lehkonena, mém ho strašně rád, ale když už to bude muset někdo být, tak raději on než Gally, Army nebo Tuna.

Jen se bojím, že pokud odejde Lehkonen, tak Lord se nám tady všem vysměje a bude oslavovat, že s té ostré hádky s Pardou loni v říjnu nakonec opravdu vyšel jako vítěz. smajlik
 
AvatarJe to bulvár, ale co si budeme, nereálný základ to úplně nemá. Gally má nejlepší smlouvu v celé NHL a logicky bude chtít 6-7 mil. a to na minimálně 5 let, spíš 6-7 let. Dali byste mu to? Všichni víme jak a jakým stylem hraje, bude takto schopen hrát i po třicítce? Podle mě tohle nebude jednoduchý podpis a jsem na vývoj hodně zvědavý, je to můj nejoblíbenější hráč v poli a nerad bych ho viděl odejít, tak snad se stane malý zázrak a těch 5,5 mil. na 4 roky bych bral všemi deseti.
A souhlas, kvůli cap hitu jsou adepti na trade snad všichni kromě Gallyho, mě jednodznačně napadá jako první Drouin.
 
14.10.2020 11:18 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
Avatarhttps://www.tsn.ca/insider-trading-brendan-gallagher-s-future-in-montreal-has-taken-a-sudden-turn-1.1538488
To vieš bulvár na TSN.ca nezaháľa... smajlik
 
14.10.2020 11:13 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarAno, přesně tak. Na ráně bude mnohem dřív Tatar či Armia.

Proto dát? Gallagher je zřejmě na odchodu, kde asi zakotví? Mi přijde hodně mimo mísu...
 
14.10.2020 11:12 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
AvatarPrípadne pokúsiť sa vymeniť nejakých hráčov so zmluvou, napríklad takého Drouina trebárs aj za vrece pukov a to by bol ešte dobrý obchod pre Habs... smajlik
 
14.10.2020 11:04 | reagovat
RTW | HHECTOR@azet.sk
AvatarTo sú všetko len špekulácie. Informácia bola taká, že rozhovory o novej zmluve medzi Habs a Gallyho agentom zamrzli. Do konca budúcej sezóny času dosť. Gally navyše pred časom vyjadril prianie zostať súčasťou organizácie Canadiens s tým, že nie všetko je o peniazoch. A to, že zrejme bude chcieť výraznejšie navýšenie platu je pochopiteľné a oprávnené. A keď bol MB schopný dať 5,5 mega ročne hráčovi, ktorý bol väčšinu minulej sezóny zranený tak neviem čo chce riešiť pri Gallagherovi. Je isté, že niekto bude musieť po nasledujúcej sezóne odísť vzhľadom na platový strop ale určite by to nemal byť Brendan. Danault, Tatar či Armia sú určite ľahšie nahraditeľní...
 
14.10.2020 09:45 | reagovat
Theo33 | Matts88@seznam.cz
AvatarUff, kdo dělá fb HABS CZ & SK, to je fakt strašný, strašný, strašný...

Brendan Gallagher je zřejmě na odchodu. Velký zájem o něj projevilo vedení z organizace Vancouver Canucks. Co myslíte, kde nakonec zakotví? - HABS CZ & SK
 
 
Krátké zprávy
 

12.02. | Do Montrealu příchází veterán Nate Thompson + pátá volba v draftu 2019. Opačným směrem do Los Angeles putuje čtvrtá volba v draftu 2019.

10.02. | Do Montrealu přichází z Philadelphie obránce Christian Folin a útočník Dale Weise. Opačným směrem putuje David Schlemko a Byron Froese.

27.02. | Joe Morrow odchází do Winnipegu za 4. kolo draftu 2018.

27.02. | Z Minnesoty přichází Mike Reilly za 5. kolo draftu 2019.

05.01. | Al Montoya se se stěhuje do Edmontonu za výběr v letošním draftu. Pokud Montoya naskočí do konce sezony alespoň v sedmi zápasech, Canadiens získají volbu ve čtvrtém kole. Pokud podmínka sedmi zápasů splněna nebude, půjde o kolo páté.

24.11. | Torrey Mitchell byl vyměněn do Los Angeles. Do Montrealu putuje pátá volba v draftu 2018.

15.11. | Canadiens podepsali smlouvu s finským golmanem Antti Niemim. Všichni fanoušci Habs doufají že to není reakcí na zraněného Priceho. To by znamenalo že Price se jen tak k chytání nevrátí...

18.10. | Mark Streit po vzájemné dohodě s klubem ukončil kontrakt a tím i působení v Montrealu.

27.01. | Do Montrealu přichází obránce Nikita Nesterov. Opačným směrem do Tampy putuje Jonathan Racine a šestá volba v draftu 2017

24.12. | Veselé a pohodové vánoce a vše NEJ nového roku přeje redakce!

 
 
 
Nejnovější články
 
 
archiv článků
 
 
Napsali jsme 28.11
 
 
 
 
Tabulka
 
P.TýmZ.SkoreB.
7    TOR 70 238:227 81
8    CLB 70 180:187 81
9    NYI 68 192:193 80
10    NYR 70 234:222 79
11    FLA 69 231:228 78
12    MTL 71 212:221 71
13    BUF 69 195:217 68
14    NJD 69 189:230 68
15    OTW 71 191:243 62
16    DET 71 145:267 39
 
celá tabulka
 
 
Aktuálně z fóra
 
  • Jj, díky, ty asi reaguješ na ty fotky na ... | více
  • Míro, přeji vše nejlepší! Ať se v dalším půl ... | více
  • myslím že gally si to btw tu smlouvu opravdu ... | více
  • Si tady všichni nějak notujeme smajlik smajlik Určitě za ... | více
  • Jo, někde jsem četl, jak moc bylo pro Bergevina ... | více
 
 
 
 

Kontakt na redakci | RSS | přidat k oblíbeným

 
Eurolanche.com GO Sharks!

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, jakožto další zde zobrazené vlastnické materiály jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L. P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

Web created by Martin Formánek (martin.formanek(at)gmail.com) | design by Aleš Koňařík