Caufiled rozhodl zápas s Predators

13.01.2023, 08:44 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Na startu utkání se předvedl hlavně debutant v brance Nashvillu Yaroslav Askarov, jenž předvedl několik úspěšných zákroků, paradoxně se dostali hosté. To zařídila branka Nina Niederreitera. Habs ale zabrali a během necelých 3 minut zápas otočili! Trefili se Jake Evans a Kirby Dach.

Ve druhém dějství oba celky přidaly po jedné brance, nejprve hned po návratu z kabin vyrovnal Filip Forsberg. Domácí Habs však využili přesilovku po faulu Sissonse, když z levého kruhu přesně pálil Cole Caufield. Diváky pobavila bitka mezi Jeannotem a Xhekajem.

Ve třetí třetine, stejně jako ve druhé části padlo po jednom gólu na každé straně. Nejprve zvýšil na 4:2 druhým gólem v zápase Cole Caufield, v 59. minutě poté snížil Juuso Pärssinen. Hosté se snažili vyrovnat, ale čas byl neúprosný.