S Blues to Canadiens nevyšlo. Prohráli 6:3.

05.11.2023, 07:44 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Montreal zavítal na led St.Luis, celý zápas ale jen dotahoval náskok soupeře. Na 1:1 srovnal v první třetině svým prvním gólem v sezóně Slafkovský. V půlce zápasu domácí ale vedli již 3:1. Naději ještě vykřesal Gallager 3:2. V třetí třetině ale domácí rozhodli. Skore postupně narostlo až na 6:2. Kosmetickou úpravu na konečných 6:3 provedl až Nick Suzuki v 59. minutě.

3. Brandon Saad (STL) 1+1

AvatarGallagher se sice zvedl, ale pořád si myslím, že platí to, co jsme tu s Theem psali...

AvatarJá nejásám smajlik Jen je fajn vidět, že to třeba s Gallym nebylo tak horké jak se tady po dvou zápasech řešilo. Že se Andy musí trefit píšu furt, maká, je vidět, ale góly musí přidat, to je jasné. Slav je taky nad slunce jasné, že tohle musí být jen první trefa z mnoha a jestli zase po jedno povedeném zápase po hodně dlouhé době zapadne do té šedi předtím, tak to je k ničemu.

Celkově to je pořád dobré a lepší než bylo loni, že tam byly a budou slabé zápasy je jasné, pořád nemáme ani na PO, natož na PO run, takže nás prostě sem tam někdo přejede, s tím je třeba být smířený.

AvatarNo, úplně bych nejásal, jak se nám to hezky vyvíjí... I když nemám žádná velká očekávání od letošní sezóny, tak přece jenom jsou výkony v některých zápasech na pováženou - třeba s Wild, Coyotes nebo Blues. Přesilovky pořád mizérie, v posledních dvou zápasech laciné obdržené branky, obecně dost vyloučených... Je dost hráčů, kteří jsou zatím za svým standardem - za všechny můžu jmenovat hlavně Evanse, Armiu, Anderson sice maká, ale produktivita nulová, Slafkovský i přes ten gól taky mizérie...

AvatarA Gallagher jde taky nahoru, jsem moc rád a určitě se nevyplatí jej odepisovat po dvou zápasech. Nejhroší kontrakt v NHL ten jeho určitě není, dvojka z Oilers Nurse a Campbell jsou těžké kalibry smajlik

Slávek konečně, taky co víc by chtěl než hrát s CC a Suzym. Ještě se musí trefit Andy a bude to ok. Jen nepolevit a body zase přijdou.

AvatarDnešní zápas rozhodlo hlavně to, že jsme vůbec nezvládali jejich agresivní a rychlé napadání. Právě díky tomu jsme dělali dost chyb a Blues toho prostě dokázali využít. Jediná pozitivní věc tohoto zápasu je to, že se trefil Slafkovský.

05.11.2023 08:58 | reagovat