Na Floridu Montreal nestačil. Prohrál těsně 3:4

25.03.2022, 07:10 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Kdo čekal že měření sil mezi prvním a posledním týmem Východní konference dopadně jasnou výhrou Floridy, spletl se. Obě mužstva měla velké mezery v zadních řadách a Allen s Knightem proto čelili velkému množství gólovek. Již na konci první minuty platil stav 1:1, když Suzuki využil přesilovku a na to okamžitě zareagoval Aleksander Barkov. Od té doby už byli o krok napřed Panthers, byť na Marchmentovu trefu ještě našel odpověď Evans. Na gól Duclaira z 38. minuty však navázal Reinhart a tento rozdíl dvou gólů už se ukázal být jako dostatečný. Po snížení Byrona Montreal nedokázal vyrovnat ani ve hře 6 na 4.

Branky a nahrávky: 1. Suzuki (Caufield, Ch. Wideman), 26. Evans (A. Romanov, M. Hoffman), 57. Byron (Dvorak, Armia) - 1. Barkov (Hägg, Giroux), 22. Marchment, 28. Duclair (Chiarot, Huberdeau), 48. S. Reinhart (Huberdeau, Giroux)