Dnes o body s Carolinou

29.12.2014, 19:56 | Preview |  Michal Házi

Po vianočných sviatkoch zverenci trénera Michela Therriena dnes opäť nastúpia do akcie. Pokračujú v päťzápasovom tripe po klziskách súperov súbojom s trápiacou sa Carolinou Hurricanes. Domácemu mužstvu sa však do zostavy vrátia útočné opory v podobe Jordana Staala a Jiřího Tlustého. Canadiens na rozdiel od Canes nehrali skoro týždeň. Súperi v tabuľke východnej konferencie sa stále doťahujú a na popredných priečkach je veľký pretlak, preto musia Habs bodovať. Čo sa týka zostavy Montrealu kouč prehádzal útočníkov v druhej resp. tretej formácii a mladíka Beaulieua zaradil do obrannej dvojice so skúseným Sergejom Gončarom. V bránke ako obvykle s Pricerom a duel začína ráno o 1:00 SEČ.

Jemelin - Gilbert

AvatarReakce na příspěvek:Tak je to v 17.minutě první třetiny a teď jsem na to koukal podrobněji a musím se opravit - Gallagher sice v brankovišti nebyl, ale při průjezdu zavadil loktem o hlavu Warda, takže asi správně neuznané...smajlik.

30.12.2014 07:35 | reagovat
AvatarA mimochodom ak nikto nepíše report pár riadkov môžem napísať. smajlik

30.12.2014 07:09 | reagovat
AvatarGallyho neuznaný gól zamrzí ale body aj tak berieme my. smajlik

AvatarReakce na příspěvek:Tak na ten gól se pak musím podívat, víš zhruba minutu?
Jinak se teď dívám na ice timy a zase mladí ostrouhali, ale hlavně že má zase Desharnais skoro 18 minut, někdy fakt zůstává rozum stát...
Jinak moc hezké góly, hlavně Seky asi normální branky už ani dávat neumí smajlik

AvatarReakce na příspěvek:Souhlas, Plekyho lajna k sobě vůbec nepasuje a v zápase to bylo vidět - nechápu Therriena, co ho to zase napadlo takhle to složit...smajlik! Jinak výhra potěší, i když nemůžu říct, že bychom byli lepší. Price však znovu podržel, Seky výstavní gól a vůbec ta jejich lajna dobrá (koneckonců Eller zavěsil také smajlik...). Opět nám nebyl uznaný jasně regulérní gól, kdy Gallagher jel po hraně brankoviště a Warda se vůbec nedotkl... Nerozumím tomu, proč se tyhle situace neposuzují na videu - ale to už jsme rozebírali několikrát.
Panthers v back-to-back zápase budou mnohem těžším soustem, jsou teď rozjetí a daří se jim střelecky.

AvatarNo ta Plekyho lajna... nevím, nevím, moc se mi nelíbí. Super, že se obnovila třetí lajna, která ani nevím proč byla rozhozená, když fungovala. Na druhou stranu mě dost štve, že moji oblíbenci Bournival a Weaver zase vysedávají na tribuně. Pár zranění a může to být jinak, ale štve mě to. Takový Jemelin by šel posadit, zvlášť po zápase s Isles, kde byl opět hotový, ale to musí rozhodnout jiní, že ano.