Montreal dostal od Buffalo šestigólový příděl

05.01.2024, 08:19 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Buffalo předvedlo jeden z nejlepších výkonů za posledních několik týdnů a zvítězilo na ledě Montrealu vysoko 6:1. Do třetí třetiny vstupovali hosté s vedením 2:1, ale čtyřmi góly během posledních dvaceti minut přichystali Montrealu debakl.

Branky a nahrávky: 34. Armia - 26. Mittelstadt (J. Skinner, Dahlin), 27. J. Skinner (Tuch, T. Thompson), 47. Quinn (Peterka, Clifton), 49. T. Thompson (J. Skinner, Tuch), 55. Dahlin (Samuelsson, Mittelstadt), 59. T. Thompson (J. Skinner, Quinn)

Frankie33 | patrick33@seznam.cz
AvatarSt. Louis ven, progres 0, reakce při mači 0, speciální týmy 0.

AvatarTvl, my ubojujeme body se silným Dallasem a pak doma dostaneme nakládačku od Buffala??? Navíc po dvě třetiny vyrovnaný zápas... Bohužel opět přesilovka - naše a jejich jako den a noc! Proměňování šancí taktéž veliký rozdíl. Nechápu, proč pořád hrajeme na nekompletní 4 útoky a 7 obránců - na tripu jsem to chápal, ale doma si snad můžeme dovolit mužstvo doplnit, ne? Nebo nemáme žádné hráče, kteří by mohli naskočit? To by bylo hodně smutné... Další, co mě tedy hodně nasralo, byli rozhodčí - náš neuznaný gól, Pezzetta sice v kontaktu, ale ještě než Armia vystřelil, gólman byl dávno v připraveném postoji, přesto se to svede na bránění gólmanovi...smajlik. Vyloučení Stephense - jde do souboje úplně stejně jako protihráč, ale protože se lépe zapřel a spadl soupeř, je to nedovolené bránění??? Tyhle dva momenty byly za mě celkem rozhodující - jednak bychom šli do vedení a v druhém případě jsme dostali druhý gól...