Montreal znovu podlehl Ottawě

24.01.2024, 08:25 | Reportáž ze zápasu |  Martin Formánek

Montreal se po pár dnech opět utkal s Ottawou a opět prohrál. Potřetí v řadě... Senators v půce zápasu pohodlně vedli 0:3. Zápas lehce zdramatizoval 7 minut před koncem Kovacevic, ale Senators výhru potvrdili gólem do prázdné branky.

Branky a nahrávky
53. Kovacevic (Caufield, Suzuki) - 8. Greig (Brännström, Norris), 9. Sanderson (Zub, Stützle), 27. Pinto (Giroux), 58. M. Joseph.

3. Cole Caufield (MTL) - 0+1

AvatarOdvolat Martyho nemá absolutně žádný smysl. Určitě tohle není koučem, teda alespoň podle mě ne. Měnit kouče ve druhé polovině sezony, kdy šance na PO je v háji ničemu nepomůže. Progres tam taky nevidím a pro mě tam bude až tehdy, kdy bude na PO pozicích nebo těsně pod nimi.

Zápas - Hrát kulové a honit to v posledních minutách je šílený přístup a proto ten zápas dopadl tak, jak dopadl. Víc k tomu asi nemám.

24.01.2024 11:26 | reagovat